Missä olet, oi elämäni mies?

Olen tässä jo kauan etsinyt turhaan elämäni miestä. Jospa hän löytyisi täältä.Olen yrittänyt jo kaikkea, mutta elämäni mies on vielä piilossa. Vaatimuksena on tummat hiukset, hyvä kroppa ja iloinen mieli. En halua elämän potkimaa angstimiestä. Jos tunnet olevasi sopiva henkilö elämäni mieheksi, ota rohkeasti yhteyttä ! :)
- sinua odottaen
14515
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Juu tässä olen, mutta valitettavasti oon varattu tällä hetkellä.

Äänestä

Se ei haittaa, kunhan vain täytät vaatimukset !

Äänestä

Vaatimukset löytyy mutta, kerro itsestäsi?:)

Äänestä

Olen mieletön nymfo !

Äänestä
  • Vai nymfo olet,mitenkäs se henkinen kypsyys,ettet vain olisi niitä pissiliisoja jotka kulkee kännissä farkut kusessa viikonloppuisin ja törkeyksiä huutelevat kumminkin luullen olevansa Euroopan halutuimpia naaraita? :D

    Äänestä

Voisit kyllä kertoa mitä ikaluokkaa olet? Mikä on koulutustasosi? Kerro hieman mittojasi? Tuo nymfo-juttu on plussaa!:,) Minäkin olen kone. Kuten tuo edellinenkin olen varattu. Voin kyllä vaihtaa sinuun, jos olet best. Olen tumma, tulinen 180/83/40v

Äänestä

Kyllä nyt on nuorempi mies haussa !

Äänestä
  • Ikähaarukkani on 25-35. Etkö sovi siihen?

    Äänestä

  • The best the best kirjoitti:

    Ikähaarukkani on 25-35. Etkö sovi siihen?

    ahaa, nytkö jo haarukallekin määritetään ikä? Se olisikin enemmän täsmäävää kuin tuo perinteinen syntymästä laskettu. Onko/onko ollut fressit elämäntavat

    Äänestä

ihan oikeesti täältäkö luulet löytävän elämäsi miehen??? varatut miehet puutteessa kirjoittelee mitä mieleen tulee..lähinnä siis puutos vaivaa??!!
ottaisivat a ja b kyllä se puutos sillä lähtee ja naaras vaimolta housut pois!!

Äänestä

Kuules nyt! Jos mies "joutuu" täällä olemaan, niin kyllä sitä voi tosissaan olla. Kyllä minä voisin oikeasti vaihtaa naista ja tämä tyttönenhän ei välittänyt vaikka olisi varattu mies. On sen verran varma itsestään, että voisi saada miehen oikeasti vaihtamaan. Minun osaltani toki tässä kuviossa peli on pelattu, kun olen vanha 40v!

Äänestä

Voi hyvää päivää..mistä näitä idiootteja sikiää!Ja toisia idiootteja jotka vielä vastaavat .No ainaki hyvät aamunaurut maanantain piristykseksi:)

Äänestä

Minä olen iloinen, hyväkroppainen, sekä tumma. Minulla on 2cm penis erektiossa.

Koska tavataan?

Äänestä
  • Siinä on kaksi senttiä liikaa, neitiseni.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


elämäsi nainen? kirjoitti:

Olen tässä jo kauan etsinyt turhaan elämäni miestä. Jospa hän löytyisi täältä.Olen yrittänyt jo kaikkea, mutta elämäni mies on vielä piilossa. Vaatimuksena on tummat hiukset, hyvä kroppa ja iloinen mieli. En halua elämän potkimaa angstimiestä. Jos tunnet olevasi sopiva henkilö elämäni mieheksi, ota rohkeasti yhteyttä ! :)
- sinua odottaen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu