Paavo Arhinmäki olisi ollut paras presidentti Suomelle. Kansalaisten sumutuksen raja on jo aikoja sitten ylitetty ja vastarinta on väistämättä tulossa. Työväestön puolustajat ovat nousussa, kannattaa olla mukana:
http://www.kansanuutiset.fi/mielipiteet/nakokulma/2735824/presidentinvaaleissa-rakennettiin-vasemmistoliiton-nousua
Muistakaa kuntavaaleissa, että meillä jokaisella suomalaisella ihmisellä on oikeus parempaan tulevaisuuteen. Äänestäkää viisaasti Vasemmistoa.
http://www.kansanuutiset.fi/mielipiteet/nakokulma/2735824/presidentinvaaleissa-rakennettiin-vasemmistoliiton-nousua
Muistakaa kuntavaaleissa, että meillä jokaisella suomalaisella ihmisellä on oikeus parempaan tulevaisuuteen. Äänestäkää viisaasti Vasemmistoa.
Vastaukset 19
Vanhimmat
!!!!!!!!!!HEIF TAAF KAIKKIF!!!!!!!!
ÄÄNEFTÄKÄÄ AWWHIMÄKEÄF====9NUMEWO 9.-----****************
AI MIKFI FIFFEN MUKA ÄÄNEFTÄÄ AWWHIMÄKEÄFFÖföfööö?????""""""#######
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤WAFEMMIFTO TUWEE ENTIFTÄ WAHWEMPANAFFFööö"##################
!!!!!!!!!!HEIF TAAF KAIKKIF!!!!!!!!
KUU=NIBUWU=AWWWHIMÄKIFF
!!!!!!!!!!HEIF TAAF KAIKKIF!!!!!!!!
Eikö silmäsi ole vieäkään auenneet?
KUU=NIBUWU=AWWHIMÄKIF=KUU=NUMEWO9KUU=NIBUWU=AWWHIMÄKIF=KUU=NUMEWO9KUU=NIBUWU=AWWHIMÄKIF=KUU=NUMEWO9
Kataisen aisankannattajana jota ilman Kataisen lahtarihallitus kaatuisi.
Vihonviimeinen mies.
Arvostukset syvältä:
http://www.minedu.fi/export/sites/default/OPM/Nuoriso/nuorisotyon_avustukset/nuorisojaerjestoet/myoennetyt/muut12.pdf
AWAA FIWMÄFI=KUU=NIBUWU=AWWHIMÄKIF
Vasemmisto on pelastuksemme parempaan elämään. Vielä tulee aika jolloin kaikki on hyvin. Nyt ei ole kun syyllistetään vain syrjäytyneitä
Kaikki asiattomat "kommentit" vain vahvistavat sitä tietoa, että Suomen kansa, työväestö on jo päätöksensä tehnyt ja Vasemmiston Nousua ei enää mikään voi estää.
Lakko-oikeus on arvokas asia, opettakaa se lapsillennekin. Ilmainen suomalainen orjatyövoima on äärioikeiston kahden Kokoomuksen=Persut=Kokoomus, tavoite. Se "työperäisen maahanmuuton" virsi, jota ne katolilaiset kaksinaamaiset saarnaajat yhdestä suusta kiljuvat, Katainen=Soini=Niinistö on lopetettettava.
Töitä ja toimeentuloa, perusturvaa ja hyvinvointia jokaiselle suomalaiselle tulee vain ja ainoastaan Suomen Vasemmistoa äänestämällä.
AUKAIFE JO FIWMÄFI, KUU = NIBUWU = AWWHIMÄKIF !!!!!!!!!!##############
Tälle palstalle kirjoitetuista, asiallisista kommenteista, sensuroitiin välittömästi suurin osa, sillä tämä on äärioikeiston mainospalsta, muistakaa se kävijät.
Vasemmisto Suomessa vahvistuu koko ajan, tällaisista palstoista huolimatta, onneksi.
Buahhahhaaaa, mikä "Suomen vasemmisto"? Ei sellaista ole olemassa!
Paavo Arhinmäki on liian nuori kolli vielä valtakunnan ruoriin. Hei, mitä jos vaikka hyppäisit kerrostalon 9-kerroksen parvekkeelta pääedeltä alas?. Olisiko mitään? :).
Oletsä vasuripelle tyttö vai poika?
Tuo on lukioradikaali vasemmistotyttö.
http://www.youtube.com/watch?v=eGhdX1SI3KY
Tulevan työläisvaltion tulevaisuus on toteutuva, mutta se vaatii verta. On surullista, että veli lyö veljeään. Euroopan unionilla ei ole mitään mahdollisuuksia selvitä.
Saksan liittokansleri puhuu:
http://www.youtube.com/watch?v=eGhdX1SI3KY
Lähes joka ainoa maa, jolla on ollut vasemmistohallitukset, ovat ajautuneet konkurssin partaalle... Siis sellaista tulevaisuuttako hgaluat?
.
Pitäähän sitä jotenkin nostaa keskisormi pystyyn eliitin porsaille joten vasemmistolle äänet.