Buzzadoriksi

..reeta..

Hei!

Olen rekisteröitynyt buzzadoriksi sivulla www.buzzador.com ja ehdotan, että sinäkin teet samoin!

Buzzadorina saat ilmaiseksi kokeilla uusia tuotteita ja palveluja.

Kuinka kauan kestää ennenkuin pääset mukaan ensimmäiseen kampanjaan voi vaihdella muutamasta viikosta muutamaan kuukauteen riippuen siitä, kuinka hyvin profiilisi sopii tuleviin kampanjoihin.

Kun saamme sinulle sopivan kampanjan, saat viestin siitä sähköpostitse.

Seuraamalla tätä linkkiä ilmenee, että minä olen kutsunut sinut mukaan (minun buzzador-käyttäjätunnukseni on reeta):
https://www.buzzador.com/buzzador/index.php?file=u-regstep1&lang=FI&refstr=reeta

Jos haluat tietää enemmän ennen kuin päätät rekisteröityä, klikkaa alla olevasta linkistä:
http://www.buzzador.com?refstr=reeta&lang=FI

Eli kaikki mukaan Buzzadoriksi.

Itse olen ollut mukana toiminnassa muutaman vuoden ja vaikka kutsuja ei joka kuukausi satele, on se silti mukavaa.
Olen itse päässyt buzzamaan mm. purkkaa, kissan hiekkaa, hammastahnaa, hoitoainetta, pizzoja, pastoja, limpsoja jne.
Kaikkihan tulee kotiin veloituksetta, eikä mistään tarvitse mitään maksaa. Ainoa edellytys on, että kerrot myös tuotteista ystävillesi ja tuttavillesi ja kerrot myös heidän mielipiteen tuotteesta eteenpäin. Tuotteista joutuu siis tekemään aina oman raportin, mutta se ei yleensä vie kuin muutaman hassun minuutin. Ja kutsuista voi myös kieltäytyä, mikäli tuntuu, että tuleva kampanja ei ole sinua varten.
Ainiin, uutuutena buzzador kampanjoiksi on tullut myös jotain maksullisia aina silloin tällöin. Silloin tuotteen hinta on yleensä -50 prosenttia normaali hinnasta. Näihin tosin en ole vielä itse lähtenyt mukaan, sillä on tullut vain pari tälläistä kutsua. Viimenen itselle tullut tälläinen kutsu, koski jotain hierontaistuinta. Vaikka halpa hinta houkutteli, päätin säästää rahani johonkin muuhun, enkä sillä kerralla lähtenyt kampanjaan mukaan...

Mutta nyt kaikki rohkeasti rekisteröitymään. Olisin kiitollinen, mikäli linkkiäni käytetään. Rehellisesti, se auttaa minua pääsemaan paremmille pisteille ja mahdollistaa pääsyn useampiin kampanjoihin. Suosittelen tätä hommaa kaikille. Ei koidu vaivaa, ei roskaposteja jne. Ja mikä onkaan sen mukavampaa kun saada aina laatikollinen jotain tuotetta kotiin ilmaiseksi ja veloituksetta. Uutuus tuotteet tulee testattua siis ilmaiseksi kavereiden kera, ei tarvitse kaupassa miettiä uskaltaako uutta tuotetta kokeilla, varsinkin jos se tuntuu kovin kalliilta :)

1

160

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hopohopi

      Itse pidän Hopottajista. Hopottajissa saat osallistua haluamiisi mukaviin kampanjoihin, joista saat tuotteita kotiin kokeiluun - kaikkea mahdollista! On testattu kirjoja, elintarvikkeita, kauneudenhoitotuotteita, vitamiineja ja vaikka mitä. Todella mukavaa ja kannattavaa puuhaa!

      Tutustu, rekisteröidy ja ryhdy vastaanottamaan testattavia tuotteita ilmaiseksi!

      Kysytty rekisteröinti-/suosittelukoodi on HOP3898.

      http://www.hopottajat.fi/rekisteroidy?id=3898&sha=c6c4f0c06e40b717910c6ba30af3eed94c6fe654

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      119
      1732
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1558
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      44
      1066
    4. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      919
    5. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      38
      881
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      836
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      43
      778
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      770
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      768
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      750
    Aihe