Hei!
Olen rekisteröitynyt buzzadoriksi sivulla www.buzzador.com ja ehdotan, että sinäkin teet samoin!
Buzzadorina saat ilmaiseksi kokeilla uusia tuotteita ja palveluja.
Kuinka kauan kestää ennenkuin pääset mukaan ensimmäiseen kampanjaan voi vaihdella muutamasta viikosta muutamaan kuukauteen riippuen siitä, kuinka hyvin profiilisi sopii tuleviin kampanjoihin.
Kun saamme sinulle sopivan kampanjan, saat viestin siitä sähköpostitse.
Seuraamalla tätä linkkiä ilmenee, että minä olen kutsunut sinut mukaan (minun buzzador-käyttäjätunnukseni on reeta):
https://www.buzzador.com/buzzador/index.php?file=u-regstep1&lang=FI&refstr=reeta
Jos haluat tietää enemmän ennen kuin päätät rekisteröityä, klikkaa alla olevasta linkistä:
http://www.buzzador.com?refstr=reeta&lang=FI
Eli kaikki mukaan Buzzadoriksi.
Itse olen ollut mukana toiminnassa muutaman vuoden ja vaikka kutsuja ei joka kuukausi satele, on se silti mukavaa.
Olen itse päässyt buzzamaan mm. purkkaa, kissan hiekkaa, hammastahnaa, hoitoainetta, pizzoja, pastoja, limpsoja jne.
Kaikkihan tulee kotiin veloituksetta, eikä mistään tarvitse mitään maksaa. Ainoa edellytys on, että kerrot myös tuotteista ystävillesi ja tuttavillesi ja kerrot myös heidän mielipiteen tuotteesta eteenpäin. Tuotteista joutuu siis tekemään aina oman raportin, mutta se ei yleensä vie kuin muutaman hassun minuutin. Ja kutsuista voi myös kieltäytyä, mikäli tuntuu, että tuleva kampanja ei ole sinua varten.
Ainiin, uutuutena buzzador kampanjoiksi on tullut myös jotain maksullisia aina silloin tällöin. Silloin tuotteen hinta on yleensä -50 prosenttia normaali hinnasta. Näihin tosin en ole vielä itse lähtenyt mukaan, sillä on tullut vain pari tälläistä kutsua. Viimenen itselle tullut tälläinen kutsu, koski jotain hierontaistuinta. Vaikka halpa hinta houkutteli, päätin säästää rahani johonkin muuhun, enkä sillä kerralla lähtenyt kampanjaan mukaan...
Mutta nyt kaikki rohkeasti rekisteröitymään. Olisin kiitollinen, mikäli linkkiäni käytetään. Rehellisesti, se auttaa minua pääsemaan paremmille pisteille ja mahdollistaa pääsyn useampiin kampanjoihin. Suosittelen tätä hommaa kaikille. Ei koidu vaivaa, ei roskaposteja jne. Ja mikä onkaan sen mukavampaa kun saada aina laatikollinen jotain tuotetta kotiin ilmaiseksi ja veloituksetta. Uutuus tuotteet tulee testattua siis ilmaiseksi kavereiden kera, ei tarvitse kaupassa miettiä uskaltaako uutta tuotetta kokeilla, varsinkin jos se tuntuu kovin kalliilta :)
Buzzadoriksi
..reeta..
1
181
Vastaukset
- Hopohopi
Itse pidän Hopottajista. Hopottajissa saat osallistua haluamiisi mukaviin kampanjoihin, joista saat tuotteita kotiin kokeiluun - kaikkea mahdollista! On testattu kirjoja, elintarvikkeita, kauneudenhoitotuotteita, vitamiineja ja vaikka mitä. Todella mukavaa ja kannattavaa puuhaa!
Tutustu, rekisteröidy ja ryhdy vastaanottamaan testattavia tuotteita ilmaiseksi!
Kysytty rekisteröinti-/suosittelukoodi on HOP3898.
http://www.hopottajat.fi/rekisteroidy?id=3898&sha=c6c4f0c06e40b717910c6ba30af3eed94c6fe654
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1256629MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny545692Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.794438NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun894321Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1114098Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.841456- 811267
- 3411261
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a191227Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?35978