Onko tietoa tulevaisuden tapahtumista?

Saab on järjestänyt menestyksellä eri maissa merkin markkinointiin liittyviä tapahtumia. Onko kenelläkään tietoa miten on jatkossa - vieläkö on suunnitteilla uusia turneita?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suomen seuraavaan tapahtumaan koitetaan taas saada paikalle molemmat Suomen Saab-fanaatikot.

Äänestä
  • Varaa tarpeeksi isot tilat tähän kansainväliseen etten sanoisi internationaaliseen tapahtumaan. Meitä on monta, we are many, we are Saab !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedonjanoinen kirjoitti:

Saab on järjestänyt menestyksellä eri maissa merkin markkinointiin liittyviä tapahtumia. Onko kenelläkään tietoa miten on jatkossa - vieläkö on suunnitteilla uusia turneita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu