Täysin ala-arvoista peliä nuorten MM-kisojen jälkeen. Ei kiinnosta puolustaminen tätä löysää oululaista ollenkaan, huolestuttavaa että nämä edarin jätkät ovat tulossa takaisin, mielessä pyörii vain pullo ja pillu. Turha itkeä siitä että on silti päässyt pisteille säännöllisesti, kakkossyöttöjä suurin osa. Näillä näytöillä ei mitään asiaa kotikisojen joukkueeseen. Matikaisella ei riitä kantti viltittää tätä koko kansan kultapoikaa.
Herää jo, et mahtuisi edes Saipaan.
Granlund Vantaalle/popparikatsomoon loppukaudeksi
5
117
Vastaukset
- reiska913
Hyi saatana taas mitä surffailua tältä "ihmepojalta" nähtiin eilen. Tämä hiihtelijä hiuksista vittuun vielä ennen kuin on liian myöhäistä. Pilaa muuten koko joukkueen mestaruushaaveet.
Toivottavasti jo maanantaina kotisivuille pamahtaa tiedote että "sopimus on purettu yhteisymmärryksessä". - Siis?
Mikke onkin nyt oululainen juntti, kun peli ei kulje?
Kun peli kulki, niin hän oli niin stadilasta h.urria että! ;) - kukkahattusetä
taitaa joku ollu katkera ku mikke ei pelaa omassa mieleisessään joukkueessa ja luulee tietävänsä lätkästä nii paljo
- Aly-713
Grana pyörittää ifkoota kuin mikä ja taitavasti. Grana hoitaa ifkoota hyvin
- Huhhuh
Tuo on niin perussettiä, kun kulkee niin kaikki käy. Kun ei kulje niin ei olekaan stadilainen. Urpot
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 804456
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺844336Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433699Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163373Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402927En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142622Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102584IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm391863Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1571685Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli911205