Pelle Teemu Kesä

skljdslk

säälittävä jätkä kun ei ota vastuuta teostaan!!! Olisi vastannut Jonnelle kun mahdollisuutta tarjottiin. Jos teet tarkoituksella tommosta vastuu pitää kantaa.
vittu mikä säälittävä apina!!!!!!!!!!!!

3

311

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pellekesä

      Toivottovasti tää tampereen rupujengi tippus äkkiä divariin.

      • GO SPORT GO

        Tätä toivoisi todellakin.Kun joukkueen moraali on noin alhainen ei voi muuta toivoa.Aletaan telomaan vastustajan parhaita pelaajia kun pelit on menetetty.Ymmärtäis jos se olis kerran mutta aina löytyy joukkueesta uusia ääliötä vanhojen lisäksi.

        On sääli että liigasta tippuminen on tehty noin vaikeaksi ettei joukkue joka todella ansaitsi tippua on lähes varma jatkaja,kiitos mahtavan ottelu järjestelmän,joka takaa väsyneen divari joukkueen huilannut SM-liiga karsijaa vastaan.Kun tähän lisätään vielä taloudelliset ja halli vaatimukset on Divarista lähestulkoon mahdotonta nousta.

        Tänään taas nähdään kunnon halon hakkuuta hakametsänhallissa,saa nähdä kuinka moni vastustajan pelaaja loukkaantuu Tammmperelaiseen tyyliin.Ei voi kun toivoa että joku vetäis kesää pesään.


    • Ismo Laitela

      Ja nyt Sporttikotka...................TURPA KIINNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      55
      1216
    2. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      91
      1209
    3. Tämän päivän puukotusuutinen

      Epäillyn tuntomerkit? Nisti vai matu? Laittaisin betsit jälkimmäiselle.
      Seinäjoki
      17
      1050
    4. Svty paska työpaikka

      Elekää kukaan hakeku sinne töihin.
      Suomussalmi
      18
      905
    5. Olisin valmis salaisiin tapaamisiin

      Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet
      Intohimo
      45
      803
    6. Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta

      Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne
      Ikävä
      112
      778
    7. Olisit voinut olla...

      ....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n
      Ikävä
      64
      732
    8. Onko viisikko aktivoitunut

      Taas ruumis !! Viisikko ryskää kukaan ei pärjää
      Seinäjoki
      13
      723
    9. Olet ihana mies

      Mun söpöliini 🙊😘
      Ikävä
      38
      619
    10. YT skoda Transtech

      Noin 200 saa potkut. Saksikäsipetturi ajoi suomen konkkaan ja tarkkikselle. Totaalinen Petosjytky..
      Kajaani
      72
      613
    Aihe