vanhuksen omaisuuden

myynti. OP:n lakimies pyysi valtakirjaa myydä vanhuksen omaisuutta tämän sitä tietämättä. Olisi ostajia.
7152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Rikos!

Äänestä
  • oletko tosissasi?

    Äänestä

  • korpit 2 kirjoitti:

    oletko tosissasi?

    Ehdottomasti rikos, jos vanhus ei ole edes edunvalvonnassa ja huijataan omaisuutensa myyntiin!

    Äänestä

op on aina ollut roistopankki!

Äänestä

Sama tyyppi taas provoilee. Älkää uskoko. Hän ei aikanaan saanut lainaa Osuuspankista ja nyt yrittää lievittää katkeruuttaan keksimällä tänne ikäviä tarinoita tuosta pankista.

Äänestä
  • teimme perunkirjoituksen ko pankissa ja siellä tilit.
    Pankki haluaa kiinteistöt myyntiin, ostajat asiakkaita.

    Äänestä

  • "Puppua!20.2.2012 11:05"

    "Sama tyyppi taas provoilee."

    hei vaan voisinkertoa että tuontyylinen ajatusmailma on erittäin haitallista yleisesti ottaen elämässä, perheessä ja työssä.
    Tuo täyttää 100 % Narsistin perusteet, eli kuinkas muuten menee Puppua nimimerkillä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


korpit 2 kirjoitti:

myynti. OP:n lakimies pyysi valtakirjaa myydä vanhuksen omaisuutta tämän sitä tietämättä. Olisi ostajia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu