saa täällä hänen kannattajansa kaikin tavoin edelleen mustamaalaamaan Sauli Niinistoä, kun turhautumistaan on niin kovin vaikea kestää. On niin vaikea kestää Niinistön suosiota ja suurta kannatuslukuaan.
Ottaahan se tietysti päähän, kun niin paljon paneteltiin ja median kanssa Haavistoa kaupattiin. Siitä huolimatta tulos surkein mitä koskaan. Mutta eikös sitä jo voisi siirtyä eteenpäin ja alkaa kaupata Haavistoa jonnekin Ambomaalle rauhanneuvottelijaksi. Vai eikö ne huoli.... syystä.
Haaviston surkea kannatus
Arvioija
5
<50
Vastaukset
- yksvaan
Tämänpäivän tietojen mukaan Haavisto ei tosiaankaan ole onnistunut rauhanneuvottelijana.
- Jäbä 45
Antakaa anteeks ! olen ollut tyhmä sikskun olen itsekin håmo!
Antakaa anteeks, kyllä minäki olen sitä mieltä oikeesti, ihan oikeesti,
että Niinistö ån sopivampi ja Jenni kauniippi kuin kukaan pressanvaimå ikinä,
Halonen mukaan lukien.
Kun otan lääkkeeni niin nään asiat ihan yhtä oikein kun te ja paremassa valossa. - Bruhahahaha.
ketkä ne anteeksi niinistö jenni?
- Helmi tytär.
olen niin mustasukkainen.
- _______
Jennillä on iso norsunpillu.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851559
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2041481Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä441144Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad44846- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30711Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21710- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20646Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617