Oudosti tulin raiskatuksi, oli vit--n kestävää terästä tanko keskellä juhlasalia missä tarjoiltiin mekong viskiä surutta. Naiset oli köyhiä ei varaa vaatteisiin. Sata batiset vaihtoi omistajaa ja niin tulin väkisin maatuksi, tarkemmin muistellessa ainakin pari kertaa samana yönä. Viikon verran Noi raiskaili järkyttävää, kerroin vaimolleni heti tultuani kotiin, nyt tosin entiseen. Olen kysellyt kavereilta olisiko kannattanut ilmoitella poliisille, ei kuulemma olisi.
Naiset raiskaili Thaimaassa minua
Herra leinonen
270
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Tiedän tunteen. On ihan kamalaa kun nuoret, hoikat ja kauniit naiset pomppivat päällä ilman rihman kiertämää.
Välillä olin ehkä huumattu kun aamulla vieressä makasi aina uusi mimmi ja ei mitään muistikuvaa illasta. Mitään ei tosin oltu viety josta palkitsin mimmin sitten muutamalla setelillä.
Sekosin laskuissa mutta kahdessa viikossa olin noin 30 eri naisen kanssa hyväksikäytettynä kuin Lada Niva hinaamassa traktoria.
Kyllä se raiskatun olo on kiitollinen. Kotiin kun palasi ja alkoi normi jäkäyts , niin ajatteli ihania Kata ,-karon piitsien hiekkarantoja sai juoda viinaa kuunnella yön ääniä nukahtaa isoon kainaloon tai aurinko tuoliin. Vähäiset pyykit oli pesty ja kylmää juomaa tarjolla. Toki elämä siellä on vaatimatonta sitten se raiskaukset jopa keskelllä päivää häiritsi.