Wow mikä pakkaus Anne Abreu !

http://suomenkuvalehti.fi/s/mediagallery/2011/11/13/719729/wj131959v.jpg

Tosta ei kukaan suomessa pistä paremmaksi. Kaunis ja sexy nainen.
281049
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 28

Vanhimmat

Kaunista katseltavaa. Jes

Äänestä

ihana !

Äänestä

lepakot käy ihan kuumina!

Äänestä

jåå gylmmää vaa niimbal gauhiast tota annaa perssiissee hoonnaissi

Äänestä
  • Eikö se ole juuri heteromiehen tehtävä antaa nautintoa naiselle.

    Äänestä

  • heterot rulaa.. kirjoitti:

    Eikö se ole juuri heteromiehen tehtävä antaa nautintoa naiselle.

    mää luulen ett hällä on joku iso ongelma ne jotka oikein paljon uhoo , niistä ei ole juuri mihinkääännn!!

    Äänestä

KUN IDOLSIN JA VOICE OF FINLANDIN UPEAT JA UPEA ÄÄNISET NAISET PÄÄSEVÄT VAUHTIIN ,MINNE JOUTUU PIKKU ANNA!!!

Äänestä
  • Ostin tänään Annan CD paketin, eli 2 yhden hinnalla 10 euroa. Uusin ja edellinen albumi. Laulaja saa omansa vaikka levyjä myydään alennuksella.

    Äänestä

  • Parasta Annaa... kirjoitti:

    Ostin tänään Annan CD paketin, eli 2 yhden hinnalla 10 euroa. Uusin ja edellinen albumi. Laulaja saa omansa vaikka levyjä myydään alennuksella.

    hyvät kaupat olet tehnyt , katsos hyvää saa halvallakin sitä vaan joskus onnistaa , hienoa !!

    Äänestä

  • ihanat kengät Annalla, varsinkin kun ne laitetaan noihin ihanan pitkiin jatkojalkoihin.sopii tosi hyvin .sexyt. kauniit pitkät sääret Annalla. heh..heh!

    Äänestä

Anna alkaa jotenkin muistuttaa enemmän ja enemmän Johanna Tukiaista..

Äänestä
  • Taidat tykätä Johanna Tukiaisesta aika paljon kun noin mielessäsi pyörii. Joo ei siinä mitää, kaikilla on omat ihanteet. lol

    Äänestä

Kova on Anna ainakin
töitä tekemään.
http://www.hs.fi/talous/Anna Abreu tienasi reilusti enemmän kuin Jenni Vartiainen/a1305548418298

Äänestä
  • paljon tienasi kolhokoivunen vai ruokapalkallako se jatkaa edelleen ja onko velat jo maksettu .

    Äänestä

Rokkipoikanen kartteli töitä.
Syynä ehkä pelivelat.
Koivunen Ari: ansiotulot 14 045 euroa, palautukset 3 033 euroa

Äänestä

sanoin jo aikaisemmin, että eräillä se vaan on rahankiilto silmissä..sairasta..ei se raha ole kaikki kaikessa.sinua kun näyttää niin kovasti tuo Koivunen närästävän,niin tässä sulle lisää mahanpuruja.ARILLA ON KEIKKAA KIINASSA JA JAPANISSA TÄSSÄ KUUSSA.millos se Anna olikaan käyny keikolla ulkomailla.yhäkö se vaan tanssahtelee PERÄHIKIÄN PIKKUTYTÖILLE!

Äänestä

wau mikä pakkausDIANDRA FLORES JA MIKÄ LOISTAVA LAULAJA!

Äänestä
  • juu ja sehän on huomattavasti hoikempi ja pidempi kuin meidän anna.

    Äänestä

Koivunen nauttii kuuluisuudestaan,
ja matkustelee.
Mutta sillä ei kyllä velat vähene.

Äänestä

entäs sitten...toiset tekee mitä haluaa.toiset tekee mitä osaa...tai mitä levy-yhtiö käskee!

Äänestä
  • mieti vähän mitä pöriset ,mitä vittuu jos kaikki jättäis laskut maksamatta ja vetäis vain lonkeroo ja eläis toisten kustannuksilla , sillä ei ole varmaan mitään vastuuta mistään , on kuin elo pellossa , vastuuton haiseva rotta . niin mitä tulee siihen maailmanvalloitukseen kokonaista kolme keikkaa ja se on siinä ja taas kotiin heh heh !!

    Äänestä

  • puhutaanko mistä kirjoitti:

    mieti vähän mitä pöriset ,mitä vittuu jos kaikki jättäis laskut maksamatta ja vetäis vain lonkeroo ja eläis toisten kustannuksilla , sillä ei ole varmaan mitään vastuuta mistään , on kuin elo pellossa , vastuuton haiseva rotta . niin mitä tulee siihen maailmanvalloitukseen kokonaista kolme keikkaa ja se on siinä ja taas kotiin heh heh !!

    Niin. Ymmärrän, että jotkut, jotka ottavat paljon vastuuta ärsyyntyvät siitä, että jotkut eivät ota. Sellaiseen löytyy kuitenkin anatomisia ja fysiologisia syitä, joille ei voi mitään.

    Äänestä

  • klinefelderin oireyhtymä kirjoitti:

    Niin. Ymmärrän, että jotkut, jotka ottavat paljon vastuuta ärsyyntyvät siitä, että jotkut eivät ota. Sellaiseen löytyy kuitenkin anatomisia ja fysiologisia syitä, joille ei voi mitään.

    Ei pidä tuomita ihmistä liian rankasti.Anna on normaali tyttö tai nykyisin voisi sanoa, että nainen. Hänen on helppo tehdä järkeviä ratkaisuja. Joillekin se on vaikeampaa vaikka ovatkin lahjakkaita laulajia ja karimattisia esiintyjiä. On poikkeavuuksia, joille ei voi mitään, mutta heidänkin abtinsa voi olla rikkaus. Varsinkin siksi, että se syntyy rikkinäisyydestä. Mitä sitten jos lsulaja kuullostaa tai näyttää sukupuolineutraalilta.Asiasisältö on tärkein

    Äänestä

nyt Anna järkevänä naisena varmaankin menee koulunpenkille, kun kaikenmaailman Diandrat,Robinit,Tuulit yms. vievät sen pikku fanityttöset. kellepä Anna enää tanssahtelee pikkuisilla venytetyillä jaloillaan!

Äänestä
  • hän voi tehdä näitä kaikkea samaan aikaan , häneltä onnistuu , entäs sulla ? mitäs sinä aiot tehdä ei kai vaan elämä kulje ohitse .

    Äänestä

en ymmärrä mitä tarkoittaa Isulaja ja abtinsa, voitko suomentaa, vai jäikö ne lääkkeet taas kerran.... hohoijaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


läskeille terkkuja kirjoitti:

http://suomenkuvalehti.fi/s/mediagallery/2011/11/13/719729/wj131959v.jpg

Tosta ei kukaan suomessa pistä paremmaksi. Kaunis ja sexy nainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu