Wallin leimasi Suomen

nuoret miehet vähä-älyisiksi ja rapakuntoisiksi välikysymyskeskustelussa. Varuskuntia ei tarvita kun ei ole sotilaiksi näistä jälkeenjääneistä tallukoista.
Samaa mieltä olivat kommarit innokkaasti ja muu hallitus. Näin kannustetaan nuoria ennen kaikkea suomenkielisiä nuoria.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Toista se on sivarilla, joka on harrastanut kovatasoista urheilua ikänsä ja pesee mennentullen tosiaan nämä armeijanvässäkkeet.

Äänestä

Nyt olisi anteeksipyyntö paikallaan Wallinita ja samaan hengenvetoon voisi kertoan Moskovan matkastaan, josta ei kerrottu mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tutkimustulos? kirjoitti:

nuoret miehet vähä-älyisiksi ja rapakuntoisiksi välikysymyskeskustelussa. Varuskuntia ei tarvita kun ei ole sotilaiksi näistä jälkeenjääneistä tallukoista.
Samaa mieltä olivat kommarit innokkaasti ja muu hallitus. Näin kannustetaan nuoria ennen kaikkea suomenkielisiä nuoria.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu