humanist1 Ei kavereita.

humanist1

Mies, 46, Varsinais-Suomi

Kaverit

Ei kavereita. JA SEN HUOMAA JA USKOO Pelkkä peräkammarin reppana.
1467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Mitähän se humanisti1 tahtoo? No sais edes kerran elämässä naista edes somalia...

Äänestä
  • Ei se kermasuu naisista juuri välitä. Näkee jostain syystä märkiä unia breivikistä.

    Äänestä

Vaikka olenkin sanonut, että Breivik on peräkammarin reppana, ei se tarkoita että kaikki olisivat, kaikkein vähiten minä... enhän minä ole psykopaattikaan niin kuin se Anders ilmeisesti on.

Andersia ei Jussikaan pysty auttamaan, sillä vaikka se kavereineen pystyykin maksamaan Hirvisaaren sakot, ei Breivik selviä sakoilla.

OmShantiSiwa-akti varmaan halkeaa harmista, ellei ole jo haljennut. Ihmeen hiljaa se ainakin on ollut. Ei ole fenniskään täällä aikoihin kaakattanut, mahtoiko lopulta verisuoni katketa päästä?

Äänestä
  • no oothan sinä minun persettä yrittäny nuuhkia.

    Mikä sen pewsesyyhylääkkeen nimi oli mitä ne mainostaa tv hankaamalla takapuoltaan puuta vasten?

    Äänestä

  • siinä on taas loistoesimerkki suvaitsevaisesta. hyysärin käsikirjan oppien mukaan levitellään vääriä tietoja, ja suoranaisia valheita julkisella keskustelupalstalla.

    kuulostaa aivan pössyfin teksteiltä, vain pesäpallomailat ja eloppi puuttuu. taidatte kirjoittaa samasta osoitteesta...

    Äänestä

  • iso d kirjoitti:

    siinä on taas loistoesimerkki suvaitsevaisesta. hyysärin käsikirjan oppien mukaan levitellään vääriä tietoja, ja suoranaisia valheita julkisella keskustelupalstalla.

    kuulostaa aivan pössyfin teksteiltä, vain pesäpallomailat ja eloppi puuttuu. taidatte kirjoittaa samasta osoitteesta...

    Kenestä levitin vääriä tietoja tai valheita? En ainakaan Breivikistä, Halla-ahosta enkä Hirvisaaresta. Tässä lajissa ovat kunnostautuneet ihan muut nimimerkit. Taisin jo mainita kaksi.

    Äänestä

  • ~ kirjoitti:

    no oothan sinä minun persettä yrittäny nuuhkia.

    Mikä sen pewsesyyhylääkkeen nimi oli mitä ne mainostaa tv hankaamalla takapuoltaan puuta vasten?

    Olet tainnut erehtyä henkilöstä. Vaikka kehaisinkin sinua joskus siitä, että sait natsikehvelin kiehahtamaan, ei minulla ollut mitään taka-ajatuksia. ;-)

    Äänestä

  • JA TAAS VETOAT BREIVIKKIIN !!!
    Asiasi ovat tosi vähässä.

    Äänestä

  • ei idiootti kirjoitti:

    JA TAAS VETOAT BREIVIKKIIN !!!
    Asiasi ovat tosi vähässä.

    että siitäkin miehestä joku muu puhui potaskaa kuin minä

    Äänestä

Haha :D

Äänestä

Taitaa peräkammarin reppana( Ei kavereita.

humanist1 ) viettää aurinkoisia talvipäiviä mummonsa maksamalla nettiliitymällä.....

Äänestä
  • kuka Breivikin liittymän maksaa. Voi olla ettei sitä päästetä nettiin.

    Äänestä

  • en tiedä kirjoitti:

    kuka Breivikin liittymän maksaa. Voi olla ettei sitä päästetä nettiin.

    ...olisihan se vallan kamalaa, jos et tietäisi, että mummosi maksaa peräkammarisi lämmityksen ja vieläpä nettisi. Saisit olla kiitollinen hänelle!

    Äänestä

mahtaisiko huma-nisti muistaa yhtään rasismihavaintoa tai- kokemusta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei kavereita. kirjoitti:

humanist1

Mies, 46, Varsinais-Suomi

Kaverit

Ei kavereita. JA SEN HUOMAA JA USKOO Pelkkä peräkammarin reppana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu