Sattui tulemaan vastaan tämmönen linkki:
www.sexat350rpm.com
Siis onko kukaan kokeillut mitään tuommoista? Yksi rotaatio on yksi työntö, joten minuutissa se on 350 työntöä ja sekunnissa siis 5,833333 työntöä?
Miltä ihmeeltä toi tuntuu?!?
www.sexat350rpm.com
Siis onko kukaan kokeillut mitään tuommoista? Yksi rotaatio on yksi työntö, joten minuutissa se on 350 työntöä ja sekunnissa siis 5,833333 työntöä?
Miltä ihmeeltä toi tuntuu?!?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tuntuu todella hyvälle, mutta kitka aiheutti kuumenemisen ja perskarvojen palamisen. Kannattaa viilennellä parin tunnin välein.
Mikähän tuolta löytyvistä laitteista oli kokeilemasi?
Vai rakensitko itse? Olen itse ajatellut rakentaa sähkömoottorisahan pohjalle pyörivän vibraattorin.
Entä kokeilitko eri lubrikanttien kitkankestävyyttä? Löytyykö tähän esim. Tekniikan maailman vertailua?
No eihän se kapistus tuolta tosiaan ollut. Rakensin sen itse mopon moottorista, harjanvarresta ja naapurinäijän tekojalasta. Tummelia käytettiin, kun poikien kanssa ajeltiin tolla. Perkeleen moottori leikkas kiinni parin viikon käytönjälkeen.
Ainakin mopon öljyssä min 2%
Saattaisi olla tarpeen muuallakin
melkoinen peli! Olisi kiva päästä kyllä katselemaan ihan käytännössä :)
Ja että menee oikeaan suuntaan niin miehet keksii noita naisille vaikka naiset ei niistä ihmemmin kait välitä???? koska olen lähes pelle peloton niin olen jo aiemmin pistänyt alulle omaa projektiani joka ei ole kylläkään edennyt muutamaa rautaa pidemmälle .
moottori alennusvaihteella jo on ja sen kiinnitys runkoon valmis mutta on jotenkin jäänyt taas näpertely .
Pitää joskus taas koettaa rakennella sillä toimiessaan se olisi ehkä hauska , siksi on myös jäänyt vähemmälle kokoaminen koska olen kovin kriittinen laitteiden toimintaan ja omavalmiste ei ehkä ole kovin helppo tehdä hyvin toimivaksi vaikkakaan noiden koneiden mitä netissä on tasoon pystyn kyllä helpolla ja ylikin näyttää olevan aika hätäsiä kyhäelmiä osa. Joskus kun kone on valmis olen 100%varma sen turvallisuudesta myös.
ps rakenan paremmin kuin hätäseen töissä nettiin kirjoitan.