Ympärileikkaus
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2012030515286060_ul.shtml
On tuo ympärileikkaus sairasta. Kaikkeen sen tyhmän ja pahan ihmisen pitääkin kajota. Pitäisi hävittää koko ihmiskunta, niin olisi paljon paremmin asiat.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2012030515286060_ul.shtml
On tuo ympärileikkaus sairasta. Kaikkeen sen tyhmän ja pahan ihmisen pitääkin kajota. Pitäisi hävittää koko ihmiskunta, niin olisi paljon paremmin asiat.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Spermapäällysteisiä keksejä lapsille Usassa:
http://www.stara.fi/2012/03/05/opettaja-syotti-ala-asteen-oppilaille-spermapaallysteisia-kekseja/
Tuossa ei tosin kerrottu, että oliko se sperma ihmisen vai jonkin muun elukan.
Veikkaisin että äijän omaa, sehän olisi kätevimmin saatavilla. :-/
Kyllä ihmiset on todella sairaita,,, aivan törkeitä, miten tuommoset saadaan loppumaan?,,, ei kai aikaisemmin ennenkuin tuo uskonto kielletään lailla, tai sen tuomista riluaaliseurauksista määrätään tuomio mistä ei voi koskaan vapautua,,,
Kaikki uskonnot pitää kieltää lailla nopeasti, ettei vaan taas tehtäisiin niitä ristiretkiä, joissa tapetaan taas miljoonittain vääräuskoisia. Kristinusko vasiten pitää hävittää väkivaltaisena maanpäältä muslimien uskontojen mukana.
Ihmisen luomien varjokuvien palvonta on naurettavaa.
Eikös juutalainen uskonto suorastaan edellytä poikien ympärileikkausta?
Eikä ne suinkaan tyhmiä ja alkukantaisia ole. Nobelisteina tai shakkimestareina heitä löytyy yli edustetusti.
Jäi linkki puis. http://www.google.fi/search?q=ympärileikkaus&hl=fi&client=firefox-a&hs=jJI&rls=org.mozilla:fi:official&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=EPpUT-irIc3O4QS3o8nSDw&ved=0CF0QsAQ&biw=787&bih=578
liittyy tuohon uskontoon, koska ympärileikkaus vähentää lihallista nautintoa. Tämän kertoi leikattu juutalainen ystäväni Jerusalemin matkallani, kun oltiin ilta kaljalla hotellin terassilla.
tuossa puhuttiin ortodoksijuutalaisista eli ns. kutrijuutalaisista (roikkuvat kiehkurat ohimoilla). varmaan ovat älykkäitä kuin perkeleet, mutta aika kouhotusta se on heidän touhunsa. ainakin tuopposen äärellä istuvan pakanan silmiin.
minusta se loukkaa ihmisoikeuksia että vanhemmat leikkelevät vauvojaan mieleisikseen ,. miksei näille uskovaisille kelpaa ihminen sellaisena jona hän on syntynyt - korjailu on kuin Jumalan kädenjäljen arvostelua ,.
Kritiikkiä pitää kestää. ;-)) Muttei pidä kuitenkaan mennä lipsimään pikku vauvoja, jotka ei voi itse päättää asioistaan. Linnaan joutaisivat!