Antonio ja petos

Äänestäjiä on petetty. Törkeää huijaamista. Tällaista ei voi edes tapatua. Mutta kun jöröä on tarjolla niin petos tehdään naama punaisena.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012030815300664_uu.shtml
7103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Petos on ymmärrettävä, mutta pitikö tollaiseen kamppanjaan ryhtyä, jos ei ole tosissaan

Äänestä

petti äänestäjänsä kun löytyi kerrankin joku kyr.äänsä kyllästynyt puolisokea.

Äänestä

Tämä on jo erikoinen liitto kertakaikkiaan. Homo ja lesbo menee naimisiin.

Äänestä

antoi kasvot vihreiden periksiantamattomuudelle ja määrätietoisuudelle.

Pyhät puheet pyörretään heti, kun olisi patukkaa tarjolla.

Äänestä
  • Naama oli kuvassa punainen, mutta ei tämä suhde välttämättä patukkaan perustu

    Äänestä

akan on otettava heti kun saa sillä se taitaa olla sille aika harvinaista herkkua että löytää jonkun kyrp.änsä niin pahasti kyllästyneen joka sen tommoseen sammakkoon työntäisi. Veikkaan että hakeutui tahallaan tiineeksi jotta saisi jatkossakin. Semmosen vinkin sille sammakolle voisi kertoa että ei ne avioerot ole Italiassakaan tuntemattomia ja kun äijä löytää Annin piilottamat silmälasit tai kun lääkitys loppuu niin lähtee aamulla eikä tule enään takas.

Äänestä

Sinnemäellä huono tuuri, tai ehkäisyvalistus mennyt hukkaan. Joka kerta kun antaa niin pamahtaa paksuksi. Ensimmäisellä kerralla liian nuori synnyttäjä, 16v, ja nyt melkein liian vanha. 38v. Toivotaan kuitenkin että kaikki menee hyvin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vihreä huijaus kirjoitti:

Äänestäjiä on petetty. Törkeää huijaamista. Tällaista ei voi edes tapatua. Mutta kun jöröä on tarjolla niin petos tehdään naama punaisena.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012030815300664_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu