Nyt kun on tullut näitä uusintoja silloin tällöin seurattua, niin täytyy tunnustaa, että Sakua, Kallea, Miia jne. näyttelevät nuoret ovat 100 kertaa parempia näyttelijöitä kuin Aamu, Teemu, Riku, Katri ym.
Muutenkin koko ohjelma uusine näyttelijöineen on todella huono nykyään.
Muutenkin koko ohjelma uusine näyttelijöineen on todella huono nykyään.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Vanhat jaksot ovat todella helmiä verrattuna uusiin jaksoihin.Laatu on parempaa,näyttelijät osaa näytellä ja näissä on sentään vanhoissa jaksoissa on juoni...Aaagh!Ne uudet salarit niissä ei oo päätä eikä häntää ja ne on samanlaisia kuin Kauniit ja rohkeat..
Aamu ja Teemu onneksi katosivat sarjasta (työpaikkaromanssi). Varsinkin on kaameeta katsottavaa nämä "Lapin pojat". Koko ikänsä asuvat Lapissa mutta heti jo oppivat Helsingin lähiömurteen."Mä tulin tänne dösäl, sit mä sain täält duunii mä aion jäädä tän".