Kotietu meni, säälit odottaa

huomasittekos että Kärpät menetti mahdollisuuden kotietuun ja taistelette siis vain paikasta 6 joukossa.
5171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

? Mitäs paremmin vieraissa pelaava tekee kotiedulla?

Äänestä
  • Mitäs hyvä joukkue sääleissä tekee?

    Äänestä

  • lisä kysymys kirjoitti:

    Mitäs hyvä joukkue sääleissä tekee?

    Kun 7 hyvää joukkuetta tappelee 6:sta paikasta, niin yhdelle käy väkisinkin kylmät. Onko se tänä vuonna Jokerit vai Kärpät nähdään torstaina.

    Äänestä

  • Niin kun kotona meitä ei kukaan ymmärrrrä,

    Äänestä

  • Poro Tallinnasta kirjoitti:

    Kun 7 hyvää joukkuetta tappelee 6:sta paikasta, niin yhdelle käy väkisinkin kylmät. Onko se tänä vuonna Jokerit vai Kärpät nähdään torstaina.

    Miten sana "hyvä" liittyy kurppiin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huhhuh kirjoitti:

huomasittekos että Kärpät menetti mahdollisuuden kotietuun ja taistelette siis vain paikasta 6 joukossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu