Perussuomalaisten kansanedustaja Teuvo Hakkarainen palasi eilen sairauslomaltaan ja hoitoonohjauksesta takaisin töihin eduskuntaan.
MTV3 Uutiset pyysi eduskunnan virkailijaa välittämään Hakkaraiselle eduskuntasaliin kommenttipyynnön sairauslomaltapaluustaan.
Hakkaraisen tyly vastaus virkailijalle oli: Painu vi***un.
MTV3 Uutiset pyysi eduskunnan virkailijaa välittämään Hakkaraiselle eduskuntasaliin kommenttipyynnön sairauslomaltapaluustaan.
Hakkaraisen tyly vastaus virkailijalle oli: Painu vi***un.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ihan selvää poliitikon ainesta, eikun seuraava ministeri tai ellei peräti presidentti.
Sieluni silmin voin jo nähdä Hakkaraisen maailmalla edustamassa Suomea ja suomalaisia...........F uck off
nuo toimittajat jaksavat olla,mutta heidän toimiinsa ei uskalla kukaan puuttua.
OIKEAA PUHETTA !!! Ei mitään AKKOJEN HYMISTELYÄ, vaan oikeeta puhetta. HYVÄ, Teukka!!!!
Kun mm. EDUSKUNNAN MUIJA-kansanedustajia haastatellaan, ne NYKII TUKASTAAN, REVII RUMAA PÄRSTÄÄNSÄ. Ja jotkut joka HIEROVAT (=MASTURBOINTIA sekin) ITSEÄÄN.
Eikö niille HOROILLE vois määrätä SYYHYLÄÄKETTÄ & DIAPAMEJA NIIN PALJON, että pystyvät olemaan ihmisiksi toimittajan haastatellessa.
SUORAA PUHETTA - OIKEAA PUHETTA = ASIAA !!!
hyvä teuvo! kutakuinkin noin paskakokkare ike kanerva sanoi aikanaan, eikä stupidonkaan kielenkäyttö poikkea tuosta mitenkään.
Toista se on kun Kokoomuksen ministeri kiukuttelee ulkomailla kokouksissa. http://iltalehti.fi/uutiset/2011110214688520_uu.shtml