Ulkomaan loiseläjien raiskaukset lisääntyy

Onneksi näihin on havahduttu ja asia viimein tiedostettu ylimmällä taholla

www.uusisuomi.fi/kotimaa/120909-raiskaukset-suomessa-ulkomaalaisten-osuus-pistaa-silmaan
5107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

herää vaatimaan rahanluonti oikeutta valtion käsiin?

Äänestä

"Ulkomaalaisten tekemät seksuaalirikokset ehkä huomataan, ilmoitetaan ja tuomitaan helpommin."

JUST JOO! VOI V_ITTU MITÄ HYYSÄYSTÄ!

Äänestä
  • .

    Äänestä

Kovemmat rangaistukset niin homma loppuu lyhyeen

Äänestä

Nirri pois nukutuksessa leikkaussalissa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


somali neegeri kirjoitti:

Onneksi näihin on havahduttu ja asia viimein tiedostettu ylimmällä taholla

www.uusisuomi.fi/kotimaa/120909-raiskaukset-suomessa-ulkomaalaisten-osuus-pistaa-silmaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu