Juutalaisten harhoppisuus jatkuu

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2012032015348060_ul.shtml

Ranskassa kuolleita ihmisiä ei pitäisi haudata Israelissa, sillä se vain lisää juutalaisiin kohdistuvaa vihaa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On sulla logiikka. Älyätkö edes, mitä puhut?

Äänestä

ketä sinä pikkuporvarillinen pelle geeaa yrität muka naurattaa?

Äänestä

Voi voi, kun maailma ei osaa taipua maailman vihan edessä.

Vihalle pitää antaa vapaus..... ?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


UPDATE_9517575 kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2012032015348060_ul.shtml

Ranskassa kuolleita ihmisiä ei pitäisi haudata Israelissa, sillä se vain lisää juutalaisiin kohdistuvaa vihaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu