Miksi feministit eivät ole ottamassa

Ranskan terroristia kiinni ? Pelkäävätkö femakot jotakin ?
571
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei ne pelkäää

paitsi ku omaa tärisevää torttuansa

josta vuotaa määräajoin jotain elämän eliksiiriä
joka on puhdasta
ja ihanaa

Kauneinta maailmassa

Jos tämä eliksiiri alkaisi vuotaa kohti MiestenMiestä
Olisi se KAUHEETA...

IIIKKKK!

Äänestä
  • Femakothan vuotivat valtavasti kun homomarssiin heitettiin kananmunia...

    Äänestä

  • Femakoille homojen oikeudet ovat tärkeämpiä kuin lasten oikeus elämään.

    Äänestä

olihan tuolla 300 poliisia paikalla.

aika huonosti johdettu operaatio muutekseen, epäilty on ollut turvallisuuspalvelun tiedossa jo viikon, joten häntä olisi voinut varjostaa ja napata vaikka suoraan kadulta vähäisellä väkivallalla.

Äänestä

Meillä on tärkeämpääkin tekemistä. Paljon aikaa kuluu siihen, kun lasketaan, paljonko koulukirjoissa on miesten ja naisten kuvia. Myös ensi kesän lutkamarssin järjestelyt painavat päälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Outo juttu. kirjoitti:

Ranskan terroristia kiinni ? Pelkäävätkö femakot jotakin ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu