toiminut myös Helsingin kaupungin puistoyksikössä ruohonleikkaajana - siinä Arhinmäen meriittejä.Mitään suurempaa koulutusta ei Paavolla ole,on vain ylioppilas.
Guzenina on hädin tuskin ylioppilas,ei mitään muuta.Ihalainen on peräti kirvesmies - huh huh mikä koulutus.
Kyllä on korkeasti koulutettuja ministereitä,tuolla vasemmisto puolella.
Guzenina on hädin tuskin ylioppilas,ei mitään muuta.Ihalainen on peräti kirvesmies - huh huh mikä koulutus.
Kyllä on korkeasti koulutettuja ministereitä,tuolla vasemmisto puolella.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Naurettavaa sakkia on nykyään ministerin pallilla.
Persun koulutus ei riitä kuin kaljaa kittaamaan? Hyiiii
Arhinmäki ei ole sentään vienyt yhtään puoluetta konkurssiin.
mitenkäs sinä ? mitkä ovat sinun meriitit ? häh ?
no Ihalaisen tunnen jo nuoresta pojasta ja tiedän, että Lauri on päntännyt tietoa päähänsä parin yliopiston verran, että se siitä, mutta sitä en ymmärrä, että soini on maisteri ja poolittisesti täys pelle ja nyt lainaan sinun nimimerkkiä hehehehehe
Fiksuimmat ovat hallituksessa koulutustaustasta riippumatta, käpykaartissa mölisevät nämä SSpersut, välillä Seiskan lööpeissä, välillä katkolla!
Olet varmasti matalaottanen demuhomo! Vailla järjen hiventä? Ripulit housussa möykkäät puskassa!
Persutko jo niin elitistisiä ettei rehellinen työmies enää kelpaa perusherrasväelle kansanedustajiksi? Natsitohtorin tittelillä ja Mestarin arvonimelläkö vain Suomen etua suhmuroimaan suljetuista persukabineteista?
Vasemmistollahan on täysiä juntteja ministereinä,Arhinmäkikin on pelkkä anarkisti kloppi ja guzenina ei ole tehtäviensä tasolla,edes omienkaan mielestä.
Sinunlaisia nuijia oteta!
Aina ei koulutus tuo sivistystä, varsinkaan sydämen sivistystä. Nähty on.
Näin on näppylät, maisterisjätkä muka........