Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kertoisiko joku

kun harrastaa peppu seksiä pitääkö suoli tyhjentää ensin? miten? haiseeko yhdynnän aikana? pitääkö lakanat suojata roiskeilta?
21502
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suolta ei tarvitse tyhjentää. Meillä ei ole koskaan ollut mitään hajuhaittoja ja lakanat ovat säilyneet roiskeitta.

//Toke

Äänestä
  • Ei tartte huuhdella (paits aktin jälkeen). Ja ehdottomasti kannattaa testata, mutta kunnon voiteilla. Meillä emäntä nauttii siitä, kuin hullu puurosta, mutta jos on anus arkana (syönyt edellisenä päivänä tulista ruokaaa etc,) niin sitten ei tule kysymykseenkään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokematon kirjoitti:

kun harrastaa peppu seksiä pitääkö suoli tyhjentää ensin? miten? haiseeko yhdynnän aikana? pitääkö lakanat suojata roiskeilta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu