Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kuinka tehdä aloite?

Minulla on ollut yhden yön juttu paljon minua vanhemman miehen kanssa. Haluaisin uudestaan, kuinka voisin tehdä aloitteen kun näemme seuraavan kerran? Mies on naimisissa.
2139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kts.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10551437

Hyvillä miehillä on mistä valita. Joten jos olit hyvä niin mies tekee oloitteen.
Muussa tapauksessa lupaa pistää paremmaksi ensi kerralla jos saat tilaisuuden.

Äänestä

Soita mulle, maä hoidan sitten sut, ja sovitaan jatkosta saman tien. Kalenterissani on vielä vapaita aikoja, koska pidän myös lomaa panohommista välillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


halukas nainen kirjoitti:

Minulla on ollut yhden yön juttu paljon minua vanhemman miehen kanssa. Haluaisin uudestaan, kuinka voisin tehdä aloitteen kun näemme seuraavan kerran? Mies on naimisissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu