Onko Kouvolassa yhtään itämaista kauppaa?

Kyseessä on myytävä vesipiippujen tupakkaa eli shisha tai hookah.
2223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kirjaston vieressä teatterin vastapäätä poratuulen vieressä on exsoottisia ruokia myyvä kauppa. Kannattaa käydä ainakin kysymässä. Myyjä on halukas palvelemaan asiakkaita monella tavalla. Ilmaisi olevansa halukas hankkimaan eriliasia tuotteita tilauksesta.

En tosin tiedä onko tupakkatuotteissa jotain lakiongelmia.

Äänestä

Johan on kiva myyjä, paljonko veloittaa puolen tunnin sessiosta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_9529474 kirjoitti:

Kyseessä on myytävä vesipiippujen tupakkaa eli shisha tai hookah.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu