Tekstiviestipalvelu nopeuskameroista??

Eikö sellaista ole vielä kukaan keksinyt perustaa?
Mihin vois lähettää tekstarin ja kertoo missä kamera on.Pönttöjähän on 20 ja vain yksi kammera esim pori-kokemäki.
Kameran huomaa kun ohi ajaa ja katsoo tarkasti
5789
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä silläkin joku on jo keksinyt rahastaa. Jotku pösilöt kai vielä maksoivat siitä että saavat tekstarin jossa kettotaan että kolme varttia sitten nummipusulan liittymän ohi meni poliisiauto.

Äänestä

Ajelisit vain rajoituksen mukaan, tai alle.

Äänestä
  • Sillä on kiire sen seuraavan kaupungin ekoihin liikennevaloihin istumaan ja odottamaan, että kaikki sen ohittamat autot saapuu niihin valoihin, sitten voidaan taas porukalla jatkaa matkaa.. :)))

    Äänestä

  • Ei samalla vaivalla hieman yli.

    Äänestä

Minä ainakin olen valmis mukaan rinkiin, ajelen paljokietä tekstailisin kameran paikan vvaikka päivittäin kuten polttoainenetissä on hinnat.
Vaihtavat parin viikon välein sitä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KLulkija kirjoitti:

Eikö sellaista ole vielä kukaan keksinyt perustaa?
Mihin vois lähettää tekstarin ja kertoo missä kamera on.Pönttöjähän on 20 ja vain yksi kammera esim pori-kokemäki.
Kameran huomaa kun ohi ajaa ja katsoo tarkasti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu