"Jos on ruma ja vanha, on mielestäni sairas, Saagim sanoo.
Saagim kertoo myös, että hän on saanut kaikki työnsä ulkonäkönsä takia.
- Olen tehnyt nimestäni brändin, se on auttanut minua niin yksityis- kuin työelämässä".
http://www.iltalehti.fi/viihde/2012040315407057_vi.shtml
Anu Saagim paljastaa, ettei hän halua mennä edes ruokakauppaan väsähtäneen näköisenä.
- Kauneus tulee minulle aina ensimmäisenä. Sen takia saatan tinkiä tarvittaessa ruoasta.
Saagim kertoo myös, että hän on saanut kaikki työnsä ulkonäkönsä takia.
- Olen tehnyt nimestäni brändin, se on auttanut minua niin yksityis- kuin työelämässä".
http://www.iltalehti.fi/viihde/2012040315407057_vi.shtml
Anu Saagim paljastaa, ettei hän halua mennä edes ruokakauppaan väsähtäneen näköisenä.
- Kauneus tulee minulle aina ensimmäisenä. Sen takia saatan tinkiä tarvittaessa ruoasta.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Jos kerran poron persaus on kaunis niin mikäpä siinä.
Hyvähän se on terveenä aukoa päätään.
Voi kun tuolle AnuS aagimille tulisi massiivinen pullistuma selkään, ns. ratsupaikkaoireyhtymä, jossa kipu on h...lvetillinen ja p...skat tulee housuun.
Sitten voitais mennä haastattelemaan ja sanoa, että voi kuule Anus, nyt näytät pikkusen huonolta. Pitää laittaa meikkiä naamaan, jotta saadaan tuo irvistys pois.
Kauniit kasvot mieleltään pimeä.Tyypillinen Virolainen horoooooooooooo
Jos on nuori ja kaunis, on vähä niiku tyhymä.
Anu "ei ole saanut koskaan" Saagim..pääsi nyt lööppeihin ja sitähän se on hakenutkin..varmaan jauhetaan seuraava viikko mediassa..
Onneksi olen terve !
Jos on, niin on - vanheneminen on elimistön rappeutumista joka tuo tullessaan sairautta - siitä pääsee myös eläkkeelle.
Tämä vanharouva-parka on tyypillinen neuvostoajan lapsi. Koko ajan pitää miettiä mistä saisi parin tai kaksi sukkahousuja ja vähän länsivaluuttaa, vaikka elää rikkaan poron siivellä eli on saanut vaki"sponsorin".
Kommunismi teki ihmisistä todella ahneita ja onttoja olentoja.
Tämä vanharouva-parka on tyypillinen neuvostoajan lapsi. Koko ajan pitää miettiä mistä saisi parin tai kaksi tukisukkahousuja.
Samoja ryssiä oksasen kanssa, yäk.
Tämä väsähtänyt Saagim-brändi fuusioitui aikoinaan myös tämän sankarin kanssa, ennen kuin sai uunotettua Armi Ratian ressukkapojan:
http://naurunappula.com/z/690897
Rajatonta kauneutta.
ei ole mikään ruusu ollut itsekään... ilotytöt saa aina työnsä ulkonäollä.... siinä on oikeassa. mutta onko enää töitä kun tulee vielä muutama vuosi lisää, kun alkaa näkyä jo nyt se ikä silläkin... sitäpaitsi se kauneus/rumuus on katsojan silmissä, ei katsottavassa,jokainen voi omasta mielestään olla vaikka maailman kaunein, muttei muiden mielestä.... siitä tässä on kysymys...luulee itsestään liikoja vaikkei ole mitään. Kuka tahansa joka käyttää saman summan rahaa ulkonäköönsä näyttäisi hyvältä, mutta kun se hyvältä näyttäminen ei tosiaankaan ole mikään itseisarvo, paitsi pissiksille, jolle tasolle se on jäänyt..
Mutta tuo nainenhan ei ole enään mikään pikkutyttönen? Tarkoittaako hän, ettei itsekkään ole ihan täysin terve enään?
Mutta turhaan hän tuota murehtii. Kuolee jokatapauksessa. Niin kaikki tekevät. Kaikki kuolevat...taidan paistaa pihvin...
Aina me suomalaiset odotamme ilolla näitä Anun viisaita sanoja! Varmasti kaikki Suomen äidit ja isät odottavat häneltä myös vinkkejä lastenkasvatukseen, onhan hän ollut jo pitkään äiti ;)
wttu mikä uuvatti!! Jos esim auto on ruma ja vanha ei se tarkoita,että se olisi rikki vaikkei kaikki pitäisikään siitä.
Ulkonäkönsä takia saanut kaikki? ööö...meniks jotain ohi,siis minkä ihmeen ulkonäön takia?
Mielenkiintoinen uutinen todella.
Nythän tulee pääsiäinen niin tuo viitun noita on herätetty henkiin. En siis ymmärrä miksi tuollaisia harppuja pidetään hengissä?