Liityin vuoden alusta Hopottajat-nimiseen suosittelupalveluun tuttavani innostamana. Olen jo saanut testata puuroja sekä Viaplayn TV Leffa-pakettia. Pian alkaa hiusvärikampanja (johon ilmoittautumisaika on jo päättynyt), ja keväällä on luvassa uusia mielenkiintoisia testauskampanjoita.
Hopottajiksi eli suosittelijoiksi ryhtyneet henkilöt siis testaavat kampanjatuotteita ja jakavat niistä tuotearvioita ja suosituksia eteenpäin.
Tuotteet saa ilmaiseksi, ja kun kertoo niistä arvionsa ystäville saa pisteitä, joita ahkerasti keräämällä saa myös palkintoja, kuten lahjakortteja. Tällä hetkellä mukaan lähtevät saavat kampanjakoodilla heti 500 pistettä :)
Kiinnostuitko? Kannattaa liittyä nyt mukaan, ja varmistaa sillä, että saa suoraan tiedon alkavista kampanjoista. Mukaan voivat rekisteröityä 18 vuotta täyttäneet:
http://www.hopottajat.fi/rekisteroidy
Kenttiin täytettävä rekisteröitymiskoodi on: HOP7793 (kiitokset, suot tällä minulle pisteitä)
ja kampanjakoodi on: H5342D (tällä saat heti 500 pistettä)
Sivuilta http://www.hopottajat.fi/ saa myös lisätietoa! Sieltä näkyy esimerkiksi millaisia kampanjoita on aiemmin ollut. Tai kysy täällä, yritän vastailla parhaani mukaan :)
Erilaisia tuotteiden testiryhmiä
zägä
0
191
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset27617693Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"19212572Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746284MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415318Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään855104Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.594233NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734072Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja613832Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta1053732Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1463209