upparinkoulu

harmi... kun lopetetaan luki kirkkonummen sanomassa....
ainakin maiseman ja sijainnin kanssa olisi aivan ihanteellinen paikka..
277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onneksi meille paremmalle väelle jäi vielä idyllisempi Friggesby.

Äänestä

mille IHMEEN paremmalle väelle..kait jokainen haluaa pysytellä omilla kotikulmillaan ja parempihan merellinen upinniemi on, kaunis paikkakin on.Missä tommonenkin tuntematon nimi kuin friggeSCHY by on??? en oo ikinä kuullutkaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuttu ympäristö kirjoitti:

harmi... kun lopetetaan luki kirkkonummen sanomassa....
ainakin maiseman ja sijainnin kanssa olisi aivan ihanteellinen paikka..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu