Kontrolloimaan ja vaikuttamaan kansan ajatuksiin ja tekoihin. Siitä esimerkkinä;Mitä mind control sitten tarkoittaa ? Se on systemaattista traumaan perustuvaa aivopesua.
Tällä tekniikalla saadaan 3.asteen vapaamuurari Anders B. Breivikistä ( tai kenestä tahansa)
sarjamurhaaja, jota edelleenkin ohjelmoidaan. Useimmiten mindcontrol (MK) sarjamurhaajat
ohjelmoidaan myös itsemurhaan. Tämäkö kolkko kohtelu odottaa nyt Breiviäkin ? Olisiko hän itse halunnut tappaa tai tulla tällä tavalla "kuuluisaksi" ja päätyä omaan yksinäiseen itsemurhaansa ? Kuka sellaista haluaa ? Tulla kaikkien hylkäämäksi ?
16.4 alkaa oikeudenkäynti Breivikiä vastaan. Jopa poliisihan oli sitä mieltä, ettei Breivikiä
voi pakottaa MRI-röngteniin, koska se paljastaisi hänessä olevan mikrosirun.
Mutta mind control onnistuu myös mikrosäteilyn avulla suoraan aivokeskuksiin.
Poliisin huomattava hidastelu avun antamisessa on silmiinpistävää kaikissa näissä "false flag"-tapauksissa. Myös Norjassa. Toinen tyypillinen asia näissä operaatioissa on samana tai edellisenä päivänä tapahtuva poliisi/armeijaharjoitus juuri tällaista terrori-iskua varten.
Norjassa Delta-ryhmä eli 22 miestä harjoitteli 22.7 5 tuntia, kuinka yksinäinen mies saarella ampuu kaikki ! Hei haloo !
Harjoitus päättyi ja... kuuden tunnin kuluttua jysähti Oslossa ! Siitä huolimatta poliisin toiminta oli hidasta, puhelimiin ei vastattu, hälytykset ei toimineet, poliisi meni väärään
satamaan, kymmenkunta miestä pieneen kumiveneeseen, joka pysähtyi merellä turistiveneen hinaukseen !
Järjen käyttö on sallittua ja kysymys: KUKA TAI IKÄ TAHO HYÖTYY ?
Tähän Suomenkin pääoman ja poliitikan eliitti pyrkii
erittäin vaarallista
1
<50
Vastaukset 1
- simppelin keino
Kataisen porvarihallitus on kaiken aikaa yrittänyt rajoittaa sanan- ja ilmaisunvapautta ! Samalla linjalla kun pysytään, saatte vielä huomata, että juuri porvarit iskee netin valvontaan ensimmäiseksi.
Porvareille kansa on pelkkä karjalauma, joka ei saa ajatella omilla aivoilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 981201
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku86817Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella29761- 64677
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93606- 31593
- 18548
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist15531Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43513- 10466