Se näkyy sun silmistäsi, käytöksestäsi ja siitä tavasta ettet välitä ihmisistä mitenkään. Rakkaudettomuutesi ja kylmyytesi johtuu siitä että aina tulee joku nainen joka tarjoaa itseään sinulle ja sun ei tarvitse sen vuoksi huomioida ketään naista. Naisten pitää totella ja miellyttää, muuten sä vaidat ne parempiin. Aina sä uhkailet että jätät jos nainen ei tottele, se näkyy sun käytöksestäsi vaikket ihan näitä sanoja käytä. Mutta, se perusajatus näkyy sinusta. Näin minä tämän asian koen.
Runsas seksipartnereiden lukumäärä näkyy sinusta
*
231143
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
heh heh ja pyh
Näihän se on, että pelimiehen urakointi naisten kanssa näkyy naamasta ja käytöksestä.
pelimiehen naama on iloisessa virneessä, miksei olisi, tyydytetty mies.Johan J.Vainiokin laulussa sanoi totuuden,,,,sen näkee naamasta, kun lakkaa saamasta...
jännää, naiset voivat olla kateellisia miehille :)
Jokaine eläköön omissa kuvitelmissa.
Niistä silmistä näkyi jotain ihan muuta..
kyllä se voi näkyä myös naisen silmissä.
Tuota minäkin olen miettinyt erään miehen kohdalla. Joko minä en kelpaa hänelle seurustelukumppaniksi tai sitten hänellä todella on ollut niin paljon seksipartnereita ettei mikään tunnu missään. Ja kun tietää että saa aina naisia niin ei tarvitse sitten sitoutua kehenkään. Olkoot vapaa sitten.
Kyllähän tuo asia minuakin häiritsi.
Ei ihmistä voi omistaa, meistä riittää monelle... yks yö sun luona ja toinen toisen luona jne...
miten sen vois havaita?
Miten voit tietää seksipartnerieni määrän kun en tiedä sitä edes itse???
Retkahdin joskus samanmoiseen naiseen, se siitä. Ei kuitenkaan pidä yleistää
sukupuolen mukaan.Ihmismieli on vaan outo eikä kukaan voi toista kahlita tai
määrätä toisen elämää.
Joku etsii uutta, joku ei pääse irti, moni ei tiedä itsekään mitä vielä haluaa
elämässään.
Ja silti nämä naiset kuolaavat samoja miehiä... Otsikon perusteella luulin, että kyse ois naisista. Niitähän vasta riittäkin, joilla heti on uutta lohduttajaa kierrossa kun ovat entisen lempanneet. Pikkuprinsessoja joiden maailma pyörii oman navan ympärillä ja homma toimii niin kauan kun ovat nuoria ja kauniita.
Olen tuota miettinyt miten kieltäytyä kauniisti, jotten loukkaisi turhaan. Voisko nuoret naiset no vanhemmatkin ei väliä. Antaa neuvon miten se tapahtuisi. Nyt on mielessä ovatko hel..tin pettyneitä kun en ole suostunut seurustelusuhteeseen no en edes kaksinkeskiseen jutusteluun vain me kaksi tyyliin. Koskettelua ja flirttiä jatkuvasti niin paljon että ei oikein tiedä ottaisko todesta. Milloin vois uskoa, että toinen olisi tosissaan kiinnostunut ei vain yhdenillan tyydytyksestä. Joskus oli lukuisia partnereita viime vuonna ei yhtään vaki naisen lisäksi. Että ei pitäisi silleen hirveesti näkyä naamasta.
kaikkea ne lapset miettii
Onhan ne sellaisia -voisiko sanoa- epäinnistujia...
Kannattaa varmaan kysellä henkilön taustoista että tietää mihin kätensä lykkää.En ainaskaan ite haluisi henkilöä joka on kaikkien kanssa maannut.Toki ihmissuhteita saa olla ei tarvi erakko olla mutta jotain rajaa kummiski.
noille pitäis tatuoida fallos otsaan, niin että kaikki osais varoa
mutta joskus viiveellä... mies haukkui minua siksi mikä itse on.
:(
onks 100 paljon? vai oliks se vähän enemmän?
luulo on ihan täyttä p*skaa... Naiset ne kirjoittelee tänne tunnemyrskyissä ihan kaikkee vaan, mitä mieleen juolahtaa...älkää miehet ainakaan uskoko näitä.
Mitäs tänne kuuluu?
Olin viettämässä Pariisin kevättä ja nyt taasen kotimaassa. :)
Aloittajan pitäisi selvittää asiat eikä olettaa kaikenlaista. Se jos on ollut paljon naisia ja parisuhteita ei tee ihmisestä kylmää tai laskelmoivaa. Mitäpä jos aloittaja neito ottaisi kännykän kauniiseen käteensä soittaisi tälle miehelle. Sopisi keskusteluhetken /kahvitreffit sen miehen kanssa niin asiat selvisivät eikä tarvitsisi toista ihmistä mustamaalata tunteettomaksi jne. Asiat eivät ole aina niin mustavalkoisia vaan harmaan eri sävyjä ja mies ei ajattele samalla tavalla kuin te naiset!
Hauskaa pikkulauantaita kaikille :)
Huorapukki ei rakasta. Tunteet ovat menneet huorien perseisiin.