... jotta tiedämme onko asia totta, että kuvia on oikeasti saatu, pistäkääs tähän paikka ja aika eli :
-päivämäärä
-kellonaika
-paikka
missä olette valokuvat napanneet.
Te joilla kuvia Stefusta ja uudesta tytsystään...
20
848
Vastaukset
- kohtahan sen näkee
Tuolla muissa ketjuissa oli jo, että mm. Bar Loosessa. Niitä kuvia näyttäisi olevan ainakin viidellä eri ihmisellä (palstalla ilmoittautuneet) Eiköhän me kohta nähdä ne jossain lehdessä :)
- utelia uu
En ole stadista joten mikä paikka on Bar Loose, missa sijaitsee, onko pubityyppinen vai yökerho, minkä ikäistä porukkaa, onko juppien paikka jne?
- Asian huomannut
Jos eivät laita niitä kuvia tänne, niin puhuvat pskaa!!!
-Yrittävät vain, mutta ei ole mitään näyttöä. - Näätä 11
Mulla on kuvia mutten laita kiusallakaan niitä tänne.
- Höhhöh
Onko totta!?? ei kai jonkun elämä voi olla kiinni siitä että saa TOISEN elämästä tietoonsa kaikki. Täällä hirveä hätä kun ei jotain kuvaa saada.. höh. Eikö tää Martina - hypetys mene jo ihan liian pitkälle, nää jutut elää täällä ihan omaa elämäänsä eikä mitään tietoa mikä totta, mikä provoa ja hölmöt sitten vaahtoaa kaikesta... Olisko mitään hankkia OMA elämä??
- juorukello
VALEHTELEVA kateellinen näätä; ei voi muuta sanoo. Ai joo, paitsi sen että olet säääääääliiiiiittävä tapaus!
- kjäh kjäh...
juorukello kirjoitti:
VALEHTELEVA kateellinen näätä; ei voi muuta sanoo. Ai joo, paitsi sen että olet säääääääliiiiiittävä tapaus!
Taitaa melkoisesti ahdistaa "juorukelloa" kuvien julkitulo :D
- Valheita vain
No miksi sitten kukaan ei kerro tähän mitään, jos kerran kuvat on saatu, silloin voi kyllä paljastaa sen ajan ja paikan! Kuvia ei ole olemassakaan, asia on täysin päivänselvä. Ei voi laittaa aikaa ja paikkaa koska silloin olisi helppoa tarkistaa, oliko Stefan edes kyseisessä paikassa kyseisenä aikana. Pelkää valetta, kaikki nämä valokuvajutut. Valetta myös Pauliina, joku on vain keksinyt nimen Pauliina ja että on blondi.
Uskon jos Stefan pettää, hän tekee sen kyllä ihan salassa teiltä keneltäkään.- Just näin se menee
Juuri näin, selvää PSKAN puhumista kaikki tyynni! Pauliina on keksitty ja muut jutut!
Sairaat ihmisyksilöt liikenteessä mutta Martina näyttää heille sen OIKEAN kaapin paikan ja sitten ne itkee, yhyhyyyyy:( - malttia malttia
Just näin se menee kirjoitti:
Juuri näin, selvää PSKAN puhumista kaikki tyynni! Pauliina on keksitty ja muut jutut!
Sairaat ihmisyksilöt liikenteessä mutta Martina näyttää heille sen OIKEAN kaapin paikan ja sitten ne itkee, yhyhyyyyy:(Veikkaan, että eiköhän kohta nähdä lehdistä, miten asia on. Huomenna juorulehtien toimitusten väki palaa taas täydellä miehityksellä töihin... Eiköhän lehtiin ensi viikolla jotain ilmesty. :)
- Ei uskota ei
Minusta näiden jotka ovat kertoneet Stefun salarakkaan nimen, ulkomuodon ja kertovat kuvien olevan heillä, tulee todistaa väitteensä.
Voinee sanoa näin, jos seuraavan noin viikon aikana ei ilmesty lehtiin tai muuallekaan kuvia, tämä kaikki olikin valhetta, tämä vaalea Pauliina.
Se on kyllä silti selvä että faittia siellä on kovasti sitä en kiellä, ei Stefu muuten olisi Martinaa poistanut fb, itsekin sen näin kun tarkistin, kun täällä siitä puhuttiin, ja oli totta. Laittoi kuitenkin takaisin kavereihinsa.
Mutta nyt sitten todisteet esiin kuvista!
Ja missä viipyvät edes tiedot aika ja paikka?- Missä on mylly???
Martina on ö-luokan "julkkisten" pohjasakkaa. Ihmeellisen kiinnostava kuitenkin.
- Mara=pressa
Juorulehdet eivät taida uskaltaa julkaista kuvia, koska se tarkoittaisi ikuista vihanpitoa Mara suunnalta...
- ÄÄLIÖIT
HAHHAHAHHAA hiljaista on! Te olette naurettavia! Mitään kuvia ei kellään ole! Kylläpä tuli nolosti tässä ilmi!
- steppuli turvaan
Oletkohan tietoinen siitä, että tiedon arvo kaupan teossa häviää kun se kertoo. Ja julkistaa rahanarvoista tietoa. Miksi joku kertoisi tietonsa maran tietoon, kukaanhan ei halua steppulille vaikeuksia...
- ootte typeriä
No ei tässä valokuvia olla julkistamassa palstalla. Vain kaksi kysymystä. Missä ja milloin kuvat otettu. Näihin voi vastata eikä rahanarvoinen kuva tms katoa mihinkään. Ei tule vastausta joten jokainen tietää että valheita ovat nämä kuvat. Pelkkiä valheita.
- ei onnistu
Ai että pääsisit tenttaamaan?
- Kevät tulee
Melkein luulisin, että Mara utelee Stefun uudesta tytsystä. Ellillä on kova hätä, kun joutuu kyselemään totuuksia täältä. No joo, ei vaiskaan. Aivan liian vähän kirotusviheriötiä Maran kirjoittamaksi.
- Tanx
No kyl se ihan oikee Mara on, joka täällä hätäilee kuvien olemassa olosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka672405- 661387
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww741195EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje41107- 79845
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19790- 43678
Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta83672Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe25649- 30636