Pakko nyt testata, vaikka onkin niin hakuammuntaa kuin voi olla :) Jospa kuitenkin jostain kumman syystä näkisit tämän ja antaisit mailiosoitteen & mahdollisuuden tutustua vielä, mikä sitten syystä tai toisesta jäi...? Jäit vain mieleeni liikaakin, olit niin arvoituksellisen vaitonainen, että kenties tulkitsin sen väärin. Oma ujous taisi peittyä liiankin rohkeuden verhon taakse. Oli niin tai näin, kiitos hetken tiestä, kevyestä, jollei enää kohdata. (se nainen Tampereelta)
7.-8.4./mies 30v./blondi/kansi 9 ?
18
369
Vastaukset
- Öhömmm
ja mikä laiva on kyseessä?
- kerrohan
millä itse olit?
- jospa olisit
ollut se, jonka toivon löytäväni...ehkä annoin itsestäni ja motiiveistani aivan väärän kuvan ja olen siitä vilpittömän pahoillani. Nyt vain muistan, kun käännyit katsomaan vielä kerran ja toivottelit hyvää kevättä :)
- ....
Saatoinko sut hytille?
- joo, mutta
ulkopuolelle.
- ....
Muistatko mun vaatetusta?
- ....
Äläs nyt viitsi kiusata;) Oon niitä naisia, jotka ei liiemmin miehen pukeutumiseen kiinnitä edes huomiota, jollei hyvin huomiota herättäviä vaatekappaleita käytä, mutta sanotaan näin, että ihan asiallisesti olit pukeutunut :)
- ....
Laita s-posti osoite niin jatketaan keskustelua :)
- isabella personal
tottakai täältä löytyy tollaiset laivapanot...miksi naiset ei tajua että laivalla ollaan vaan poraamassa ja jos joku haluaa jotain muuta ,antaa kyllä yhteystiedot..turhaan täällä kuuluttaa kaikkia tavattuja koska kaikki ovat kuitenkin maissa suhteessa ..
- täällähän ...
jutustelee joku suurempikin ajattelija, voi minua tyhmää, kun en mistään mitään tajua ;) Mutta, onneksi nyt koin suuren valaistumisen. Sille toiselle ajattelijalle tässä ketjussa, minähän kysyin eka sitä osoitetta. Mutta, jos onkin tullut toiset aatokset, niin perääntyä aina voi :)
- hassu yhteensattuma?
sama hiustenväri, sama ajankohta, sama kaupunki :) mutta ehkä olen vainoharhainen! ;)
- ....................
ja samanikäinen mies oli :)
- Hihii
Minkälainen vaatetus naisella..? Koska täällä kuvaukseen sopiva nainen, ja mielessä 30w tummahiuksinen mies laivalta :)
- epäselväääääää
onko tämän tekstin kirjoittaja nainen?
- blondiiii
onkohan sama tummahiuksinen 30vee mies hurmannut useammankin naisen 7.4-8.4 ? mistä laivasta kyse
- mitähhh
blondiiii kirjoitti:
onkohan sama tummahiuksinen 30vee mies hurmannut useammankin naisen 7.4-8.4 ? mistä laivasta kyse
mun kaarle aina innostuu pikku typyköistä ja huutelee.
Ei tartte pelätä muuten hän on kiltti ja khöm mies paikallaan.
- ....................
harmi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648