Pakko nyt testata, vaikka onkin niin hakuammuntaa kuin voi olla :) Jospa kuitenkin jostain kumman syystä näkisit tämän ja antaisit mailiosoitteen & mahdollisuuden tutustua vielä, mikä sitten syystä tai toisesta jäi...? Jäit vain mieleeni liikaakin, olit niin arvoituksellisen vaitonainen, että kenties tulkitsin sen väärin. Oma ujous taisi peittyä liiankin rohkeuden verhon taakse. Oli niin tai näin, kiitos hetken tiestä, kevyestä, jollei enää kohdata. (se nainen Tampereelta)
7.-8.4./mies 30v./blondi/kansi 9 ?
jäi vähän ikävä...
18378
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
ja mikä laiva on kyseessä?
millä itse olit?
ollut se, jonka toivon löytäväni...ehkä annoin itsestäni ja motiiveistani aivan väärän kuvan ja olen siitä vilpittömän pahoillani. Nyt vain muistan, kun käännyit katsomaan vielä kerran ja toivottelit hyvää kevättä :)
Saatoinko sut hytille?
ulkopuolelle.
Muistatko mun vaatetusta?
Äläs nyt viitsi kiusata;) Oon niitä naisia, jotka ei liiemmin miehen pukeutumiseen kiinnitä edes huomiota, jollei hyvin huomiota herättäviä vaatekappaleita käytä, mutta sanotaan näin, että ihan asiallisesti olit pukeutunut :)
Laita s-posti osoite niin jatketaan keskustelua :)
tottakai täältä löytyy tollaiset laivapanot...miksi naiset ei tajua että laivalla ollaan vaan poraamassa ja jos joku haluaa jotain muuta ,antaa kyllä yhteystiedot..turhaan täällä kuuluttaa kaikkia tavattuja koska kaikki ovat kuitenkin maissa suhteessa ..
jutustelee joku suurempikin ajattelija, voi minua tyhmää, kun en mistään mitään tajua ;) Mutta, onneksi nyt koin suuren valaistumisen. Sille toiselle ajattelijalle tässä ketjussa, minähän kysyin eka sitä osoitetta. Mutta, jos onkin tullut toiset aatokset, niin perääntyä aina voi :)
[email protected]
sama hiustenväri, sama ajankohta, sama kaupunki :) mutta ehkä olen vainoharhainen! ;)
ja samanikäinen mies oli :)
Minkälainen vaatetus naisella..? Koska täällä kuvaukseen sopiva nainen, ja mielessä 30w tummahiuksinen mies laivalta :)
onko tämän tekstin kirjoittaja nainen?
onkohan sama tummahiuksinen 30vee mies hurmannut useammankin naisen 7.4-8.4 ? mistä laivasta kyse
mun kaarle aina innostuu pikku typyköistä ja huutelee.
Ei tartte pelätä muuten hän on kiltti ja khöm mies paikallaan.
harmi