Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pienellä näyttää isolle

7190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Nyt joku feikkaa minun nimissäni...:)

Kaikkihan tietävät rehellisyyteni mitta-asioissa ja en koskaan väittäisi tuollaista keskikokoista isoksi.
Eikö se mene jakeluun, että pieni on pieni ja iso on iso, oli ne sitten isolla tai pienellä miehellä. Pieni ei muutu isoksi, vaikka sen istuttaisi päästäiseen. Sille tietysti jo normi 15-16senttinenkin voisi olla liikaa...

On ollut taas jollain kaappihomolla AlastonSuomen selaus päällä tänään, näköjään.

Äänestä

Jaaha, tällä kaverilla näyttäisi olevan Leijonariipus kaulassa. Ettei vaan olis meidän Brüno kyseessä, koska eihän noita riipuksia vissiin muilla Suomessa taida ollakaan!

Äänestä
  • Muuten kävisi Brünoksi, mutta tältä puuttuu H-X tatuointi tissistä ja luultavasti pakaroissakin olevat, H vasemmassa ja X oikeassa, puuttuvat tältä herralta. (no 0 on sentään keskellä tälläkin)

    Pahkajärvellä oli myyty toinen Leijonariipus. Tää saattaa olla se.

    Brünolle muuten terkkuja...

    Äänestä

No, ei ihan Brüno ole. Vähän paremmissa lihoissa täällä ollaan :)

Oli kuulema Jalasjärvelläkin kanssa myyty yksi leijonariipus ;) Ja tuolta puuttuu tatuoinnit, jotka Brünolla ovat, jos ei nyt maailman, niin ainakin suomen komeimmat ;D .. tai no.. Siis, jos ei muuta niin ainakin ne on rakkaudella tehty xDDDDD HAHAHAH!

Äänestä
  • Jaa'a, uskoiskohan tuota. Mitä jos tulitkin hetken mielijohteesta julkaisseesi kuvat tuolla as:ssä, ja nyt kaduttaa. Laitas kokovartalokuvaa tulemaan, jotta nähdään että oot varmasti eri henkilö. Ja kyrpä näkyviin kans! ;)

    Äänestä

  • 3456y kirjoitti:

    Jaa'a, uskoiskohan tuota. Mitä jos tulitkin hetken mielijohteesta julkaisseesi kuvat tuolla as:ssä, ja nyt kaduttaa. Laitas kokovartalokuvaa tulemaan, jotta nähdään että oot varmasti eri henkilö. Ja kyrpä näkyviin kans! ;)

    Hei, mut ei se ole uskon asia, se on fakta. ;D Brüno painii eri sarjassa. Ja tarkkasilmäisimmät ehkä huomasi että Brünolla on kaksi leijonaa riipuksessa. Noh, nyt ei ole enään niitäkään, kun näyttää olevan niin suosittuja että vaihdoin sydeemit. :D

    PS. Jos Brüno ois tuonne kuvan laittanut, niin sukat oisin sentään ottanut pois jalasta xDD

    Äänestä

  • Brüno kirjoitti:

    Hei, mut ei se ole uskon asia, se on fakta. ;D Brüno painii eri sarjassa. Ja tarkkasilmäisimmät ehkä huomasi että Brünolla on kaksi leijonaa riipuksessa. Noh, nyt ei ole enään niitäkään, kun näyttää olevan niin suosittuja että vaihdoin sydeemit. :D

    PS. Jos Brüno ois tuonne kuvan laittanut, niin sukat oisin sentään ottanut pois jalasta xDD

    Älä Brüno selittele, vaan pistähän treenatusta kropastasi kuvaa ja ei sun ainakaan minun takia tarvitse sensuroida arkoja paikkojasi...:D Onko ne muuten arkana?

    Huhujen mukaan Brüno on laittanut uuden eläinaiheen kaulalleen... Se on platinaketjussa roikkuva kullitettu muuli... Muuli ilmentää Brünon genitaaleista löytyvät orhin ja aasin parhaat puolet :D
    Jos joku ei tiedä mitä ne ovat, lukekaa Hesekiel 23:19-21...:D

    Hyvää päivänjatkoa Brünolle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


H-X kirjoitti:

http://alastonsuomi.com/jager/images

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu