USA:ssa on syttymässä rotusota kuulemma siitä, että tämä nuori musta mies ööh..."teurastettiin" isäpuolensa kodin edustalla.
http://www.presstv.ir/detail/235005.html
Mielenkiintoista. Siis, kun Poliisi ihan oikeasti TEURASTAA mustan nuoren miehen isoäitinsä vessaan jossa hän oli vetämässä marihuanaa alas vessanpöntöstä, niin se on ok! Eli jos olet keski-ikäinen(35-55)vuotias Irlanti/Italialaistaustainen ylipainoinen New Yorkkilaiskyttä joka hakkaa vaimoaan, niin SILLOIN on ok TEURASTAA nuori musta mies, eli siis ampua ASEETONTA mustaa mieskä selkään ja samalla murtaa hänen selkarankansa luodeilla. Siis, kun hän on yksi, saarettuna ja piiritettynä isoäitinsä vessassa.
http://www.presstv.ir/detail/226186.html
Se on ok koska hei, kyseessä on auktoriteettihahmo. Valkoiset saa tappaa, hakata, raiskata ja vammauttaa sut kun kyse on AUKTORITEETTIHAHMOSTA! Mutta kun asialla on esim toinen valkoinen teini(tässä tapauksessa Latino)joka kanssa ajaudut tappaluun, päädyt tämän päälle, ja sitten tämä vetää aseen esiin(tai sinä vedät hänen aseensa hänen vyöltään)niin silloin se on VÄÄRIN! Eli kun toinen teini tappaa sinut, se on...rumpumusiikkia...
VIHARIKOS!
Aivan! Siis, jos joku toinen nuori hyökkää sinun kimppuusi, ajaudutte riitaan tai tappelette keskenään, niin tuolloin se on aina VIHARIKOS!
JIIHAAAAA!!!!
Sanon tämän suoraan, vaikka mustat USA:ssa eivät tätä ymmärrä...heidän kannalta olisi parempi, jos etelävaltiot olisivat voittaneet sisällis-sodan 150-vuotta sitten. Rotuerottelusta luopuminen oli heidän kannaltaan myös ISO VIRHE noin 45-vuotta sitten. Katsos, silloin mustilla edes oli paikka USA:n yhteiskunnassa. Nyt he ovat käytännössä vapaata riistaa VALKOISILLE POLIISEILLE! Media hypetttää rotusotaa, jotta voisi takavarikoida valkoisten SIVIILIEN ASEET! Poliisille yhä jää aseet joilla voi teurastaa nuoria mustia niin paljon kuin sielu sietää! Mutta ei nää nee**** siis kiintiövärilliset vaan tunnu sitä tajuavan.
http://www.foxnews.com/politics/2012/04/02/lawmakers-target-gun-laws-neighborhood-watch-in-wake-florida-teen-shooting
http://gma.yahoo.com/bill-cosby-breaks-silence-trayvon-martin-165415603--abc-news-entertainment.html
Ei paljoa aivot päätä pakota, kun on vasemmistolainen värillinen. Tästä tulisi epäilemättä mieleen kansamme suuri hyväntekijä;
http://www.occidentaldissent.com/2012/02/13/black-history-month-2012-mengistu-haile-mariam-famine-red-terror
Etelä-Afrikkakin on suorastaan paratiisi nyt kun pahat valkoiset ollaan ajettu pois. YES!!!!
http://www.guardian.co.uk/world/2009/nov/09/child-sexual-assault-epidemic-zimbabwe
http://www.iol.co.za/news/politics/easy-adoption-makes-sa-a-baby-supermarket-1.62804
Oi maamme....
USA:ssa rotusota
JonesHenry
1
52
Vastaukset
- Revolutsioonia.
Joku vanha jenkkivihaaja ja vasemmmistorevolutsioonin kannattaja viva Lenin ja barrikadeille koko jengi on taas vauhdissa..Viva Revolutsion!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1107662
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1165318Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1193547Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p293527Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352574Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191886Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3561530Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961521Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?691381Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311366