Huh

Pyh

Blues perseilee Lukkoo vastaa sääleis ja nousee 0-3. Sit pyllistää suikkaselle täysin. Ei mitää ylilyöntiä koko vitun sarjassa. Onko tuo suikkanen kuningas kaikille? Sitä vastaa ei edes Bluesin soturit käy. Kuka vittu sitte? Jyppikö? Hävinny jo finaalit suikkaselle se porukka. Tää osaa puhua tuomarit puolelle joka pelissä. Pelsut saa ronkkia vitusti enemmän kun vastus koska suikkanen on nii ilkee. Oikeesti, tepsi ja pelsut finaaleihin täysin surkeilla porukoilla.

1

91

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pyh

      En seuraa yhtää ku vihaan suikkasta ku se mulkku ei oo Lukossa. Mömmömkisat sit. Lukon herrat päästi ton kultakimpaleen johonki vitun pelicansii. Muovisee seuraa legendaarisesta. Saatii has been uimalakki ja herrat on tyytyväisiä. Ihanaa ja mahtavaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      380
      2500
    2. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      73
      1935
    3. 154
      1489
    4. Martina Aitolehden Victoria-tytär, 16, tietää riskit - Teki silti yllättävän päätöksen

      Victoria Eerikäinen on Martina Aitolehden ja Esko Eerikäisen tytär. Hän on yksi Nepot-sarjan tähdistä. Sarjan kuvausten
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1326
    5. Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko

      Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää
      Kaste
      502
      1231
    6. Vastuunkantoa

      Nyt kun Ähtäri on historiansa pahimmassa kriisissä, päättäjä luikkii perunakellariin: "Eronpyyntö kaupunginvaltuuston pu
      Ähtäri
      48
      995
    7. Olen varattu

      Kihloissa ja menemme naimisiin. Anteeksi💔
      Ikävä
      98
      926
    8. Haluatko enää nähdä mua mies?

      Se on täysin sinusta kiinni.
      Ikävä
      71
      872
    9. Ruohonpolttoa Suomussalmella

      Poikaporukka oli kuullut että ruohonpoltto on muotia, joten Kirkkopuistossa oli tekoruohoa poltettu. Ketkä liene asialla
      Suomussalmi
      44
      870
    10. Alavuden Ähtärin kylä 1.1.2028

      Ketä saamme kiittää tästä?
      Ähtäri
      28
      843
    Aihe