Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

peräreijän hoonaaminen jos naisella on peräpukamat

onnistuuko vai onko kivuliasta naiselle? vertahan niistä varmaan vuotaa mutta onko muuta estettä?
1492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Riippuu pukamista,onko sisäiset vai ulkoiset,samoin koosta,sisäiset hankalammat mutta jos ruoansulatus kunnossa ettei esim.ripulia joka polttelee niitä,ei kunnollisen liukasteen kanssa edes verenvuotoa,ulkoiset vielä vähemmän esteenä mutta niihinkin pätee sama.Pukamathan ovat eräänlaisia suonikohjuja jotka tulevat yleisimmin istumatyöstä,ei esim.anaaliseksistä,pysyvät kurissa esim.supoilla tai salvalla mutta suolentoiminta ehkä tärkein ja kuten tuossa mainitsin aiemmin,ripuli tuskallisinta pukamille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anaalipanoa tiedossa kirjoitti:

onnistuuko vai onko kivuliasta naiselle? vertahan niistä varmaan vuotaa mutta onko muuta estettä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu