"Vaikka Pippan peppukohusta on aikaa lähes vuosi, ei huuma naisen takamuksen ympärillä ota laantuakseen.
Viimeisimpänä tempauksena Mirror-lehti kirjoittaa amerikkalaisesta Jenny Fizgeraldista, joka halusi itselleen samanlaisen takamuksen kuin Pippalla. Rakkaudessa epäonnistunut kahden lapsen yksinhuoltaja päätti korjauttaa takamustaan plastiikkakirurgian keinoin. 43-vuotias Jenny oli sitä mieltä, ettei kukaan mies katsoisi hänen lättänää takamustaan, joten sitä korjailtiin lähes 8000 euron arvoisella leikkauksella".
http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/muut.shtml/1527377/jenkkimamma-halusi-pepun-kuin-pippalla--8000-euroa-leikkaukseen
Olen aina vihannut vartaloani, varsinkin kahden synnytyksen jälkeen. Katsoessani peiliin inhosin näkemääni ja pelkäsin mitä tapahtuisi, jos joku mies näkisi minut alasti.
Jenny vakuuttaa leikkauksen kannattaneen, sillä pian sen jälkeen hän tapasi sulhasensa Carloksen.
– Tiedän, että meidän rakkaustarinamme alku on peppuni ansiota. Tunnen vihdoin oloni upeaksi ja seksikkääksi, Jenny toteaa.
Myös Carlos on samaa mieltä.
– Huomasin Jennyn ensimmäisen kerran hänen takamuksensa ansiosta. Ilman sitä emme olisi ehkä koskaan jutelleet, Carlos kertoo.
Halusin Pipan p e r s e e n itselleni
ja maksoin 8000
2
54
Vastaukset
- kauneus katsojansilm
Minäkin käväsin hakemassa botoksia huuliini.
http://coolnwacky.com/pimages/srama_images/annoying-girls-with-huge-lips11-1298014242.jpg - Muuten repsahtaa
Pipan pitää huoltaa takapuoltaan säännöllisesti.
http://www.youtube.com/watch?v=JecvfkeYraM&feature=related
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 18613767
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1585493Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454960Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1563734Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska402873Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1282042Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1201811Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3731714Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1121560Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1371525