Ja katainen on antikristus, painuis helvettiin takas.
Kokoomus on arjalaista rotua!
6
188
Vastaukset
- P. Siitoin
Kataisen pitäs kasvattaa natsiviikset.
- ,
Ei kyseille pennulle parta tai viikset kasva.
- P. Siitin
Suomi takaisin Venäjälle!
TÄ?
Suomen herrat luulevat olevansa muka viisaampia kuin Venäjän demokraatit. Annan esimerkin ulkomaalaisten maanomistuksesta Suomessa. Myös venäläiset voivat omistaa maata Suomessa. Toivottavasti suomalaiset myyvät maansa venäläisille, jolloin Suomesta tulee helposti Venäjän maakunta. Ha.- Länsi kuolee
Kun ajattelee oikein järkevästi lähinnä suomalaisen työntekijän kannalta, niin Suomi voisi olla Venäjän läntinen kuvernemenntti. Suomalasilla työntekijöillä olisi töitä, koska Venäjällä on melko vähän sellaisia yrityksiä, jotka pystyvät tekemään sellaisia vaativia töitä, mihin täällä pystytään. Kysyntää kuitenkin olisi. Kaikki Suomen yritykset olisivat täystyöllistettyjä. Ne jatkaisivat yksityisinä yrityksinä. Mikä mättää? Perinne ja politiikka? Tyhmää! Pitää kuulua johonkin länteen, joka on kuolemassa. Elinkaarensa päässä.
Miksi kuulua EU:iin, kun voimme elää paljon paremmin dynaamisessa ympäristössä? Venäjä jä Keski-Aasia ovat erittäin potentiaalisia markkina-alueita.
- vittupääsikanatsihom
haistakaa PASSSSSKA!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 585060
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544572Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224499Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2951690- 851345
- 2281308
- 751294
- 3061005
- 199940
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50830