Kokoomus on arjalaista rotua!

Ja katainen on antikristus, painuis helvettiin takas.
6222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kataisen pitäs kasvattaa natsiviikset.

Äänestä
  • Ei kyseille pennulle parta tai viikset kasva.

    Äänestä

Suomi takaisin Venäjälle!

Äänestä

TÄ?

Suomen herrat luulevat olevansa muka viisaampia kuin Venäjän demokraatit. Annan esimerkin ulkomaalaisten maanomistuksesta Suomessa. Myös venäläiset voivat omistaa maata Suomessa. Toivottavasti suomalaiset myyvät maansa venäläisille, jolloin Suomesta tulee helposti Venäjän maakunta. Ha.

Äänestä
  • Kun ajattelee oikein järkevästi lähinnä suomalaisen työntekijän kannalta, niin Suomi voisi olla Venäjän läntinen kuvernemenntti. Suomalasilla työntekijöillä olisi töitä, koska Venäjällä on melko vähän sellaisia yrityksiä, jotka pystyvät tekemään sellaisia vaativia töitä, mihin täällä pystytään. Kysyntää kuitenkin olisi. Kaikki Suomen yritykset olisivat täystyöllistettyjä. Ne jatkaisivat yksityisinä yrityksinä. Mikä mättää? Perinne ja politiikka? Tyhmää! Pitää kuulua johonkin länteen, joka on kuolemassa. Elinkaarensa päässä.
    Miksi kuulua EU:iin, kun voimme elää paljon paremmin dynaamisessa ympäristössä? Venäjä jä Keski-Aasia ovat erittäin potentiaalisia markkina-alueita.

    Äänestä

haistakaa PASSSSSKA!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Röh röh röh kirjoitti:

Ja katainen on antikristus, painuis helvettiin takas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu