...pakkosyöttämään pomolleni puliukon ulostetta. Tuhoaisin hänen elämänsä ja rakkaan firmansa.
Palkkaisin kätyreitä...
SSSuuttunut
2
83
Vastaukset
- fksldh23lh23lh4
Jaah ajattelin että tarvitsisit jotain .. porukkaa sitten maailmanlaajuisesti, voisin tarjota apuja, kun kkk dragon... mutta aika antaa odottaa, on joo Suomen puolustusvoimien esikunnasta myös tukea.
Odotamme vielä hetken, ei heti teurasteta vielä mersun omistajia.. - svedupaska
sssss,ei siihenmiljoonia tarvita,mailmassa on samanlaisia aaseja kuin sinänäkin,jotka jo on tuhonnut toisen elämän,Miltä tuntuu APINA!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan1313099- 2232971
En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.791926Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va771559Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2391427- 481148
- 991041
- 114972
- 58968
- 11880