Urpilaisen niska alkaa punoittaan

Kreikan parlamentti hajotettiin - ennenaikaiset vaalit uhkaavat säästöpakettia

Pääministeri Loukas Papadimos julisti keskiviikkoiltana Kreikkaan ennenaikaiset parlamenttivaalit, jotka järjestetään pikavauhtia 6. toukokuuta.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

maksaisi jotakin , silloin olisi maailmankirjat sekaisin.

Äänestä

" hyvä sijoitus " sanoi Jyrkikin.

Äänestä

Mitä
Känä
Osmo
jomppe ym

Mitä tuumaatte

Äänestä
  • ei ne nyt ehdi kun vaahtoavat paavosta.

    Äänestä

Paskan keltainen jompe kaan ei vastaa

Äänestä

jompe on pytyllä vielä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rahat meni kirjoitti:

Kreikan parlamentti hajotettiin - ennenaikaiset vaalit uhkaavat säästöpakettia

Pääministeri Loukas Papadimos julisti keskiviikkoiltana Kreikkaan ennenaikaiset parlamenttivaalit, jotka järjestetään pikavauhtia 6. toukokuuta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu