Nämä alkavat jo mennä niin naurettaviksi ja jokapäiväisiksi että ,,,
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/kaksikko-pahoinpiteli-suomalaismiehia-asemalla-aamuyolla/art-1288462172793.html
Ja tietenkin suomalaistenha vika tämäkin on, mikäköhän nyt oli syynä?
Katsoivat rasistisesti?
Muutamakymmentuhatpäinen "ulkomaalaisten" joukko tekee rikoksia enempi kuin 5 600 000 suomalaista.
Kaikkihan me tiedämme keitä nämä "ulkomaalaiset" ovat.
Yksittäistapaus TAAS!
8
123
Vastaukset
- Tulta munille.
Hienoa, kun rökittivät vähän Suomalaisia mammanpoikia, kai heille on järjestetty jo kriisiapua?
- Neegerit
taas asialla
- Luulo vai värtti?
Lenin jahtasi myös "epäsosiaalisia isänmaallisia rasisteja". Liekö vihervasemmiston äänestäjät olleet vauhdissa? Siis ne jotka maksoivat ihmiskauppiaalle matkastaan, kotilkylästä ryöstämillään varoilla, ja joille maanpetturipuolueet jakelevat verovarojamme holittomasti?
- 3+10
Paljonkohan mä olen veronmaksajana laittanu rahaa kaikenmaailman rikollisten hyvinvoinnin ylläpitämiseksi.
Ennemmin auttaisin oman maan kansalaisia jos saisi kohdentaa ja vaikuttaa, mutta ei tarvii sitäkään huolehtia. Siitä päättää muut minne rahat tuhlataan suorastaan.
Varmaan suomalainen pärjää ilman kattoa pään päällä, kun on tottunut kylmään, mutta mamut paleltuu.
IHME TOUHUA. - Tosiaan`
naurettavia suomalaisia.
- Sietääkin saada
Selkään jos ei saa neegeriä ruotuun, suomalaiset "miehet" ovat nykyään ihan nössöjä vellihousuja, joku ripakinttu somalialainen apinakin vetelee pataan.
- LoisetLopetettava!
Minkävärisiä nuo loiset olivat ?
- ....................
varmaan somaleita kun jäke on niiten pesäke.muistaaseni kun tais jäke ostaa 45 000mk näille silki somioita ja paitoja ja hameita ym kun niiten iho ei kestä kuulemma tavallista nailon puuvilla rääsää.Ne oli käsintehtyjä ei mitään halpa hallin kamaa siitä oli kohu lehdessä josku 90 luvulla .
Kun saavat asunnon niin mikää käytetty ei käy koska niiten uskonto kieltää.Monesti vaidetaan hellat ym koska siellä on voitu valmistaa possua ja yleensä kämppä täysin rempataan jos ei ole uusi kämpä.Sen takia monesti tulee halvemmaksi antaa uusi kämpä jonka kaupunki ostaa omistustaloista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m4226104- 865440
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484434- 543976
- 743907
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse33596SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1873512Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1203253Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky703239- 432289