Milloin Henriksson esittää tyttöjen

hirveitä ihmisiä !

alapään silpomisen ns uskonnollisista syistä mahdollistavaa lakia? Kuulema poikien osalta hän jo kaavailee sellaista lakia. Hirveitä ihmisiä vielä löytyy Suomesta. Liittyyköhän hankkeet jotenkin kielipolitiikkaan ja pakolliseen ruotsin opiskeluun?

6

70

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • VOITTO KOTIIN

      Oikeusministeri Henriksonni ja vähemmistövaltuutettu Biaudet järjestävät varmaan Suomeen silpomiset ihan kotimaan voimin. Kävisikö tämä paremmin ruotsinkieliseltä kiintiölääkäriltä, en tiedä.
      Sitten Sasi ja Co. järjestävät meille sharialain jne.
      Hyvä tulee.

    • Johdonmukaisesti

      Myös hinttien ja uskottomien naisten kivitys kuuluu määrättyihin uskontoihin. Jos ympärileikkaus sallitaan, niin kivitys tulee myös sallia.

    • ghfgklgh

      Ilman muuta tehdään niinkuin koraanissa lukee, tai tulkitsijansa määräilevät.

      Miten se nyt meni, tänne Suomen kamaralle ehdotettiin jo imaamien koulutusta!!!

    • pörje

      Ootakee, ootakee kun pakkoruotsikeskustelu menee päin prinkkalaa surujen kannalta, näemme ensimäiset silpomiset..! Svekko taktiikkaa yrittää siirtää aihe johonkin aivan muuhun kuin pakkoruotsiin..! Toisaalta nämä välkyt ei ole miettinyt asiaa loppuun asti. Sillä silpominen ja pakkoruotsi on aivan sama asia, toinen tapahtuu käytänössä ja toinen henkisellä puolella..;-) Eli surut käytäytyy aivan samalla ylimielisellä "meidän oikeudet" asenteella kaikkia muita kuin suruja kohtaan asiassa kuin asiassa.

    • PerS(k)uta
    • vikkatemies ..

      Henrikksson kannattaa lasten silpomista. yök! Ansaitsee itse saman kohtalon!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4028
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      24
      2891
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2310
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      34
      1311
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      899
    6. 131
      875
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      844
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      811
    9. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      756
    10. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      750
    Aihe