Hoitohevosta/Ponia vailla oleva tyttö

Moroo!

Olen 13 vuotias tyttö Lohjalt päin ja etsisin hoitoponia/hevosta. Poni tai hevonen saisi olla Nummelta päin. Olen ratsastanu 3-4 vuotta, esteet menee hyvin:) hevosen tai ponin rodulla ei oo mitää välii, kaikki kelpaa(:
052
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


HeppaTyttö99 kirjoitti:

Moroo!

Olen 13 vuotias tyttö Lohjalt päin ja etsisin hoitoponia/hevosta. Poni tai hevonen saisi olla Nummelta päin. Olen ratsastanu 3-4 vuotta, esteet menee hyvin:) hevosen tai ponin rodulla ei oo mitää välii, kaikki kelpaa(:

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu