Blogeja masennuksen voimasta yms

nuorimieli-

8

285

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hyviäblogeja
      • nuorimieli-

        No jopas löytyi hyviä blogeja! Kiitos linkeistä. :D


    • nojopass

      jaaaa-a

    • JK

      VAI NIIN

    • hkiloö

      Vieläkö löytyisi lisää blogeja?
      Kiinnostaisi kovasti lukea :)

    • a.p.s.

      Rakas masennuspäivis!! Yhyy Olen 28 v avioliitossa, ja kaikki menee päin p### ...
      Ja syytän pask aviomiestäni!! Se määrää kaiken ja mä menen ulisematta mukana..alistuen kohtalooni..siis mitä perskelettä? mää tahtoisin eron mutta ei mulla ole varaa yksin jäädä,jäisi stringit ja muut seksi-hepeneet ostamatta yhyy!
      Voiko joku ymmärtää mun pinnallista elämää? Mun miehellä on liian pitkä kikkuli..joka sattuu ja tekee haavautumia mun limahaavoille "sinne" yhyyy mun elämä hakkaa päätä seinää..ja ei se auta,jospa terapiaan lähtisi mää..mutku ei se selibaatti mies estojen takia voi..Eiiihhhhhh tätä mun elämä on,kuka muo sitten auttaa?. t. ap.

      • prologue-

        Taidat olla idiootti.
        Huom. En laittanut edellisen lauseen perään kysymysmerkkiä, koska se oli toteamus eikä kysymys.


    • hilajinen-

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      50
      2202
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      197
      2029
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1382
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1170
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      96
      982
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      929
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      889
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      47
      868
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      845
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      61
      746
    Aihe