Kukahan on saanut YLE:n uutisoimaan hihamerkkikohua tuolla tavalla, suomalaiset rasistiksi leimaten.? Ai niin YLE on svekotettu ja oikein kunnolla, eipä ihme että maksut sen pyörittämiseen kerätään pakolla.! RKP:n toimistolla on myös ollut kiire levittää valheellista tietoa pitkin maailmaa, tuommoinen toiminta on kyllä epäisnmaallista kuin olla voi. Tosin RKP:n isänmaa tiedetään. RKP on syylistynyt valheelliseen propagandaan omia etuja puolustaakseen, häpäisemällä valheilla kansan joka sitä ruokkii..! RKP ja sen kannattajat , eivät kaihda käyttää kaikkia keinoja suomenkielisten häpäisemiseeen maailmallla, jos kyse on omista eduista..! Hävetkää oman pesän likaajat. Joiden toiminta perustuu yksinomaan valheisiin tai paneteluun..!
RKP touhuaa
valheen näkevä
3
<50
Vastaukset
- selvä tapaus
Ruohonen-Lerner on pakkoruotsittajien juoksutyttö!
- vitSSivitSSi..
Kukahan on saanut YLE:n uutisoimaan hihamerkkikohua tuolla tavalla?
Joku vähäjärkinen SS persu! - Niinpä.
Vain Suomessa ei olla ymmärtävinään sarkasmia. Svekojen käsissä oleva valtamedia leikkii idioottia, mitä se kielikysymyksessä onkin.
Kaiken takana on valtaeliitin viha siitä, kun kerrankin kansaa kuunteleva puolue nousi suuruuteen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637