että nastat voittaa kitkat(kesärenkaat)
Hölmökin tietää,
8
85
Vastaukset
- Kuka se hölmö on?
Ja tälle loputtomalle riidanaiheelle sinun piti avata taas uusi ketju????!! Tuottaako suurtakin tyydytystä kun availet uusia viestiketjuja riitaa ja vittuilua aiheuttavista aiheista? Onko netissä häiriköinti suurtakin huvia sinulle?
- voi teitä
Totesin vain että eivät riitelisi tuosta mokomasta aiheesta, kun jokainen noista höperöistä tietää(kitkarenkaiden suosittelijoista) suoraan että nastat voittaa kitkat, ovat vaan kauppiaan mainospuheiden huumassa mielistellyt kauppiasta, tarkoitan kitkarenkaita mainostettaessa ja ovat siveän hurskaina ostaneet kitkat.
- Voi virsua
Ei kannata vastailla tuolle huuhaalle. Rauhoittuu, kun saa edes jossain sanoa viimeisen sanan nastojen puolesta. Sama henkilö on avannut täällä keskusteluja nimimerkeillä, oikeat talvirenkaat, nastoilla mennään, mennään nastoilla jne.
- Tei Voitä
Niin eipä sitä nastojen parempaa pitoa läheskään KAIKKI TIEDÄ!! Tämäkin on lukemattomissa aikaisemmissa viestiketjuissa nähty!
- diudiuvaan
Ei edes renkaiden testaajat tiedä. Tämä on salattua tietoa.
- Ja kaikki tietävät
Että kitkarenkaiset autot ajavat ajosuoritteeseen nähden vähemmän kolareita kuin nastarenkaiset.
- Lisää tietoa
Ja onneksi kuljettajilla ei ole asiassa mitään tekemistä. Autot ajavat kolarit ja keli suistaa ojaan...
- iuytrtfghj
Esim. VTT ei tiedä tuota. Pirautapa sinne ja valista niitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 911097
- 125876
Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa103835"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten276657- 70595
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait73573Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j64562Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap54526- 72483
Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist33483