Ääliösti toteutettu kuvio Sergeiltä ja Pepiltä. Siis ei löydy siementä vaosta, ei kumista. Missä siemen, missä kortsu? Missä järki???
Pepin raiskaus !!!!!!
15
606
Vastaukset
- Hmmm..
Jospa Peppi veti käteen Antilta ja säilytti mällin.
- jk
ei missään
- -
Katos kuku puhuu.
- -
- kirjoitti:
Katos kuku puhuu.
*kuka
- zxxccvbnm,z,mcmvnvbv
joo aivan älytön juoni ! järkevämpää ois ollut yrittää syyttää seksuaalisesta ahdistelusta tai raiskauksen yrityksestä ! raiskaus ei suomen oikeus järjestelmässä meni ikinä läpi kun on sana sanaa vastan tilanne ja ei muuta näyttöä kuin asdianomistajan kertomus , eli tarvitaan kliininen näyttö = raiskausepäillyille tehdään tutkimus sukupuolialueelta otetaan näytteitä ja niistä selviää onko yhdyntää tapahtunut ja mjos on onko mahdollista että se on tapahtunut väkisin .. ei ikinä memisi oikesassa elämässä läpi tollainen syyte .
salkkarien käsikirjoittajalta todella katsojia aliarvioiva moka ?? miten on mahdollista ? katsojia pidetään aivan idiootteina..... - mnzmnmncm,vcb,mbmbmx
joo tämän päivän jaksossa selsisi että peppi väittää , että antti käytti kondomia , se ei muuta rasiskaustutkimuksen tulosta , testi ulottuu myös häpäkarvaalueelle ja edelleenkään syyte ei meni missään tapauksessa läpi suomen oikeus järjestelmässä . katsojien aliarviointia..................
- hei hianoo
olettekin tosi fiksuja, olette löytäneet tästä huippurealistisesta salatut elämät sarjasta epäkohtia WAU.
- PikaVoitto
Mutta joo, olettako miettiny et nyt ku Antti vaatii Pepin tutkimista ja Pepistä otetaanki näytteitä ja niitä sitte verrataan Antin näytteisiin niin hupsistakeikkaa.....Selviääki, että Pepin hanurista löytyy siemennestettä, joka ei ole Antin mutta näytteen DNA-jaksojen perusteella siemenneste kuuluu jollekin Antin lähisukulaiselle....Tittidii!!!
- sadqwfg
testi ulottuu myös häpäkarvaalueelle ja edelleenkään syyte ei meni missään tapauksessa läpi suomen oikeus järjestelmässä . katsojien aliarviointia=lukijan aliarvoimista:
häpäkarvaalueelle, oikeus järjestelmässä, suomen: kirjoitatko oikeastikin näin hyvin? - äö-ei oo
Kai Antin veri tutkittaisiin, ja mahdollinen tyrmäystippa.
Ääliömäisesti toteutettu ääliöaie. - 87k
Oikeassa elämässä jos on vain sana vastaan sana, niin asia menee aina syytetyn hyväksi, siis aina.
Mutta salkkareissahan on KAIKKI "salaisuudet" yms selvinnyt aina siinä 3-6kk haarukassa, joten eikös tämäkin asia mahda siinä ajassa selvitä kokonaan...
Tosin Antille olisi ihan oikein joutua linnaan, itsekin olen muutaman poliisin kanssa todella hyvä tuttu (tosin toinen hoitaa automaattista liikenteenvalvontaa, ja toinen on töissä teknisessä tutkinnassa) ja molemma olen tuntenut siis ihan vauvasta asti, niin jos jompi kumpi järkkäisi mut tai/ja isäni vankilaan jonkun ikivanhojen juttujen takia, siksi että he saisi tise ylennyksen, niin luulen että saattaisin käyttää HIEMAN kovempia, ja varmempia konsteja. esim maksaa jollekin ulkomaalaisella hieman rahaa, että ajaa "vahingossa" autolla sen yli tai muuta kivaa.
Mutta ei, salkkareissa annetaan olettaa, että tommonen kaverin pettäminen on ihan ok, kaikin puolin, ja samaten sekin on tekijöiden mielestä ihan OK, että ismo huijasi miljoonia elsalta....- venttaposegönd
ei jumalauta...
suoraa niinku 12 veen päiväunista :D " hieman kovempia ja vanhempia kosnteja. esim maksaa jollekin ulkomaalaiselle hieman rahaa, että ajaa vahingossa autolla sen yli tai muuta kivaa". ..
Ja sun ikäs oli?
Ja haloo.. salkkarit on täysin fiktiota. Kukaan ei pakota katsomaan sitä paskaa telkkarista jos ei kiinnosta. Miksi sitten pitää väkisin niitä jaksoja katsoa ja ulissa jossain saitilla siitä kuinka älyvapaita jutut siinä on?
- dwqdqwee
"Oikeassa elämässä jos on vain sana vastaan sana, niin asia menee aina syytetyn hyväksi, siis aina". Joo näinhän se menee! Ehkä kuitenkin väitteiden tueksi pitäisi olla konkreettista näyttöä. Tällä arkumentillahan jokainen voisi vetää kenet tahansa syytteeseen kun vain "toinen sanoo niin". Tyhmä.
- huohhhhh
Mun eräs hyvä ystävä raiskattiin ja asiaa tutkittiin pakottamisena seksuaaliseen tekoon tms,tapaus oli myös sana vastaan sana ja siitä tehtiin syyttämättä jättämis päätös koska ei ollu tarpeeksi näyttöä ja tää tyttö ei siis todellakaan ollu vaan keksiny juttua.
Huvittavaa muuten et salkkareis ne puhuu kuinka antti joutuu tost linnaan koska täs suomi "oikeusvaltios" seksirikollisilla on ihan naurettavat tuomiot nii jos tommone tapaus oikeesti sattuis niin ei varmasti joutuis anti vankilaa :D - Pete.
Eikö poliisit pysty selvittämään että se "raiskaus" oli keksitty? Monena iltana ovat Peppi ja Sergei telkkarissa jutelleet lavastamisesta joten luulis että joku poliisi ois katsonut Salkkarit ja paljastanut heidät?
Ja oisko joku katselija jo soittanut vinkkipuhelimeen, silleenkin se selviis kyllä.
Mut tietysti vois joutuu sitten todistamaan oikeuteen, en tiiä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2401898- 1861601
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461230Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50952- 40769
- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30751Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21740Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23712Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627