kepun rikollisille rahoittajille kunnon linnatuomiot

ja seuraavaksi onkin tulossa pääkonnille eli kepulauisille jotka ottivat lahjuksia vielä kovemmat tuomiot.

poliisi on perustanut keskusrikospoliisiin oman osaston joka keskittyy vain ja ainoastaan kepurikoksiin. tämä osasto on ollut koko ajan täystyöllistetty
770
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kepulaisten rivit harvenevat sitä mukaan kun oikeus ehtii käsittelemään heidän rikoksensa.

Äänestä
  • tarvitaan lisää vankiloita et kaikki keput saadaan lusimaan pitkiä tuomioitaan törkeistä rikoksista. rikoshaitari kepuilla on laaja se kattaa pedofilian, eläimiinsekaantumisesta lahjuksiin ja tukiaispetoksiin

    Äänestä

surkeimmat voimat ovat kömpineet koloistamaan ylistämään puna-aatetta ja ulvomaan surkeuttaan?

Keput lahjoo kokkaria ja tuomitaan linnaan? On tämä männy mahottomaksi...

Äänestä
  • vielä pekkarisen rovaniemelle järkkäämästä anustappitehtaasta

    Äänestä

  • tuomiot tulee kirjoitti:

    vielä pekkarisen rovaniemelle järkkäämästä anustappitehtaasta

    työkin sinulle liian vaativa?

    Äänestä

  • Onko tappitestaajan kirjoitti:

    työkin sinulle liian vaativa?

    paikka on kepun kiintiöpaikka

    Äänestä

Timo Kallille suuri kiitos että paljasti rikollisuuden.Ilman hänen rehellisyyttään tuollainen rikollisuus olisi jatkunut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ernesto-rafael-guevara kirjoitti:

ja seuraavaksi onkin tulossa pääkonnille eli kepulauisille jotka ottivat lahjuksia vielä kovemmat tuomiot.

poliisi on perustanut keskusrikospoliisiin oman osaston joka keskittyy vain ja ainoastaan kepurikoksiin. tämä osasto on ollut koko ajan täystyöllistetty

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu