Suosikki suojautumiskeinonne

kolasaadi

NWO-eliittiä, kemikaalivanoja, kerrostaloräjäytyksiä, virushyökkäyksiä, taloudellista/aseellista/tietoverkkokiristystä tai sodankäyntiä, varastelevia "kerjäläis"jengejä tai yleistä kaaosta vastaan? Käytättekö muuta kuin kondomia, kierukkaa, pillereitä tms?

Itse suosin faradayn häkkiä joka on koko vartalon peittävä (2 mm vahvaa) alumiinipuku. Se herättää hämmästystä julkisella paikalla mutta olen jo tottunut siihen. Ennen alumiinipukua puin päälleni maksalaatikkopaketeista valmistetun foliohaalarin mutta luovuin siitä sen epäkäytännölisyyden takia, varsinkin kesähelteillä tuppasi haiskahtamaan.

Olen hankkinut itselleni 3g tabletin ja kännykän joilla voin olla koko ajan yhteydessä suosikki nwo-salaliitto nettisivuille. Kun oikein alkaa ahdistamaan että olikohan jokin faarao 4000 vuotta sitten USA:n luoma nwo-nukkehallitsija niin tarkastelen tabletillani esim. youtubesta löytyviä faktatietoon perustuvia videoita.

Mielenkiintoinen aihe tällä hetkellä on että minkä valmistajan räjähdenalleja käytettiin wtc-iskussa ja mikä oli niiden malli. On myös alettu epäillä räjäytettiinkö wtc-torneja lainkaan vaan asiat olivat juuri sitä miltä näyttivätkin, Mutta että juuri TÄLLÄ hämättiin suurta yleisöä KUITENKIN räjäyttämällä tornit räjähteillä. Ota tuosta sitten selvää...Vakuutan että isoilla kirjoitettuihin ei sisälly maailmanloppusalakoodia joka aukaisisi pandoran lippaan...

1

65

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Volio edustaja xy2343

      Ostakaa voliomaitoa kaksi ja puoli markkaa kilo, voliojogurttia kolme markkaa kilo, voliojuustoa neljä ja 3/4 markkaa kilo, volion voita kaksi markkaa kilo, erihintaisia voliohattuja ja myssyjä on sekä volioasusteita myös. Kohta syttyy voliotalvisota, koska voliosuomi laahaa volioaikaansa paljon jäljessä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      70
      4505
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      105
      3759
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      119
      3412
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      35
      1958
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1911
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      88
      1202
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      93
      965
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      125
      922
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      55
      905
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      827
    Aihe